کد خبر: ۶۴۹۲۰۰
تاریخ انتشار : ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

واکنش مدیرعامل استقلال به نامه وکیل دیاباته

مدیرعامل استقلال از هواداران آبی پوشان پایتخت زمان خواست تا بتواند مشکلات این باشگاه را حل کند.
آفتاب‌‌نیوز :

احمد سعاتمند در واکنش به ارسال نامه وکیل دیاباته گفت: این خبر صحیح است و وکیل دیاباته با ارسال نامه‌ای خواهان دریافت حقوق موکلش شده است و ما وظیفه داریم این خواسته را فراهم کنیم. پیش از این تاکید کردم که آمده‌ام تا نگذارم حتی یک آجر از استقلال کم شود و بر سر عهد خودم هستم. از طریق همین پیام به هواداران استقلال اعلام می‌کنم همه تلاشم را خواهم کرد که طلب دیاباته قبل از موعد مشخص شده پرداخت شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه استقلال، او ادامه داد: اگر چه بیش از پنج ماه است که حقوق این بازیکن ارزشمند و با اخلاق پرداخت نشده است، اما به هر شکل ممکن این مبلغ فراهم و به حساب این بازیکن واریز خواهد شد. بخشی از مطالبات به حق بازیکنان دیگر تیم نیز پرداخت شده است. از تمامی بازیکنان تیم بابت صبر و تحملشان پیرامون دریافت مطالبات صمیمانه تشکر می‌کنم. تا زمانی که طلب دیاباته، میلیچ و حتی پادوانی عزیز پرداخت نشود، هواداران استقلال به باشگاه اعتماد نخواهند کرد و من هم قصد ندارم دست نیاز به سمت آنها دراز کنم. بر این باورم که هوادار استقلال حق دارد بی‌اعتماد باشد اما اعتمادی که در طول زمان به دست بیاید، خدشه‌دار شدنی نیست.

واکنش مدیرعامل استقلال به نامه وکیل دیاباته

مدیرعامل استقلال افزود: می‌کوشم تا به جای دریافت کمک از هواداران دلسوز استقلال که طی چند ساعت گذشته مرتبا با ارسال پیام خواستار کمک مالی به باشگاه هستند، به آنها خدماتی را ارائه نماییم که استفاده آنها از این نوع خدمات به استقلال نفع مالی برساند. به هوادارانی که پیش از این با از دست دادن بازیکنان محبوب خود اشک ریخته‌اند تاکید می‌کنم که قرار نیست دیاباته یا بازیکن عزیز دیگری از استقلال جدا شود. دیاباته و بازیکنان دیگر تا همین امروز هم مردانگی کردند که بدقولی های مالی باشگاه را تحمل کرده‌اند. این فشارها هست اما به تدریج برطرف خواهد شد.

سعادتمند خاطرنشان کرد: در استقلال استراحت معنا ندارد. به محض این که یک مشکل حل می‌شود، بعدی از راه می‌رسد و ما می‌کوشیم برای برطرف کردن این مشکلات، خیلی سریع‌تر راهکار مناسب را اجرایی کنیم. باید کاری کنیم که هواداران بتوانند از طریق دریافت خدمات به تیم محبوب خود کمک کنند؛ ضمن این که مشکلات اقتصادی استقلال را نیز باید به هر شکل ممکن کاهش دهیم. درک می‌کنم که هواداران استقلال از اخبار منفی و نگران‌کننده خسته شده‌اند اما از آنها کمی زمان می‌خواهم تا بستر مناسب برای پایان یافتن یا کاهش این اخبار فراهم شود.

او در پایان گفت: اگر چه می‌دانم از همین امروز عزیزانی تلاش خواهند کرد که نتوانیم به تعهدات خود عمل کنیم و از هیچ کوششی برای این منظور دست برنخواهند داشت اما شک ندارم با حمایت هواداران این تلاش های منفی بی‌ثمر خواهد ماند. تلاش برای کسب اعتماد متقابل و نزدیکی و اخوت بین باشگاه و هواداران ارزشمند است.

 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین