کد خبر: ۶۵۱۴۵۵
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
ربیعی:
رفع موانع تولید و اشتغال را با همکاری مجلس دنبال می‌کنیمسخنگوی دولت گفت: رفع موانع قانونی و حقوقی تولید و اشتغال و بهبود فضای کسب وکار را با همکاری مجلس شورای اسلامی و به صورت صمیمانه و جدی دنبال می‌کنیم.
آفتاب‌‌نیوز :

علی ربیعی سخنگوی دولت درباره نحوه همکاری دولت و مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: یکی از موضوعاتی که باید به صورت صمیمانه و جدی با مجلس شورای اسلامی همکاری مشترک داشته باشیم رفع موانع قانونی و حقوقی تولید و افزایش امنیت سرمایه‌گذاری است.

وی با اشاره بر ضرورت همکاری مشترک و تعامل دولت و مجلس در بهبود فضای کار در سال «جهش تولید» و در شرایط تحریم گفت: در شرایط تداوم تحریم‌ها و عبور جهش وار از فشار اقتصادی ناشی از کرونا، برای بودجه سالیانه و همچنین قوانین خاص، نیاز داریم که برخی تصمیمات را به صورت مشترک با مجلس بگیریم. همان طور که برای ایجاد تغییرات در بودجه سال ۹۹ نیازمند همکاری با مجلس دهم بودیم، برای این گونه کارها نیازمند همراهی مجلس آینده نیز هستیم تا بتوانیم با یک بودجه متعادل، تملک دارایی‌های دولت و طرح‌های عمرانی را نیز پی گیری کنیم.

رفع موانع تولید و اشتغال را با همکاری مجلس دنبال می‌کنیم

ربیعی به اقدامات هماهنگ همه ارکان کشور در مقابله با کرونا نیز اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی برای افزایش اشتغال و جهش تولید یکی از کارهایی مهمی است که دولت باید به گونه‌ای انجام دهد که کشور در پسا کرونا و دراز مدت در این حوزه آسیب زیادی نخورد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین