کد خبر: ۶۵۳۳۰۷
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
شبکه‌های تلویزیونی برای روزهای‌ پنجشنبه و جمعه (۸ و ۹ خردادماه) پخش فیلم‌های سینمایی ایرانی و خارجی را در نظر گرفته‌اند.
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «آگاتا و حقیقت قتل»، «پروفسور و مرد دیوانه»،«بازگشت به دریا»، «کلیک»، «خرگوش فضایی»، «ملاقات با آقای مجری»، «گوشی قرمز»، «تصنیف باستر اسکراگز»، «نبرد بزرگ»، «آن سوی پرچین»، «پدینگتون ۲»، «بازیگر قانون»، «یاردا»، «مرغ تخم طلا»، «دورائمون ـ ماجراجویی در قطب»، «گل طلایی»، «هربی پرواز می‌کند»، «پینگ پونگ»، «خط و نشان»، «اسب یتیم»، «هدیه نهایی»، «یازده یار اوشن»، «دربند»، «آخرین مقاومت»، «دایی من ژاک»، «سربلند»، «تانک‌ها»، «سفر لورین»، «دوازده یار اوشن»، «کرم‌های شب تاب در باغچه»، «راننده بدلکار» و «قطار افسارگسیخته» در روزهای پنج‌شنبه و جمعه (۸ و ۹ خرداد ماه) از شبکه‌ها سیما راهی آنتن می‌شوند.

***********

شبکه یک سیما
فیلم سینمایی «آگاتا و حقیقت قتل» به کارگردانی «تری لان»، پنجشنبه (هشتم خردادماه) ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

این فیلم با بازی دان آندریو، رات برادلی و باب کاو؛ داستان یک زندگی اگاتا کریستی و جوانی او در سال ۱۹۲۶ را نشان می‌دهد. زمانی که در حال نویسندگی بود، تصمیم به حل یک معمای قتل واقعی می‌گیرد و ... .

فیلم سینمایی «پروفسور و مرد دیوانه» به کارگردانی پی بی شرمن، جمعه (۹ خردادماه) ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی مل گیبسون، سین پن، ناتالی دارمر و جرمی ایرنیوی، آمده است: پروفسور جیمز ماری در حال گردآوری اطلاعات برای لغت‌نامه‎ انگلیسی آکسفورد در قرن نوزدهم میلادی است و حدود ۱۰ هزار کلمه از طرف دکتر ویلیام مینور، یکی از بیماران تیمارستان برودمور دریافت می‌کند. اما ... .

شبکه دو سیما
فیلم سینمایی «کلیک» به کارگردانی فرانک کوراکی، جمعه (۹ خرداد ماه) ساعت ۴۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آدام سندلر، کیت بکینسل و کریستوفر واکن، آمده است: مایکل نیومن مرد جوانی است که به همراه همسرش دونا و دو فرزندش زندگی متوسطی دارد. مایکل همیشه به دنبال داشتن شرایط و وضیت بهتری در زندگی است و به نوعی هیچگاه از شرایطی که در حال حاضر بر زندگیش حاکم است رضایت ندارد. اوضاع به همین منوال ادامه دارد تا این که مردی به نام مارتی به او کنترلی می‌دهد که ... .

انیمیشن سینمایی «خرگوش فضایی» به کارگردانی آتیلا زیگتی، جمعه (۹ خرداد ماه) ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان این انیمیشن از این قرار است که: خرگوش‌های اسکیت سوار وظیفه دارند به محله‌ها سَر بزنند و مراقب باشند تا اتفاق بدی در آنجا نیفتد و اگر خلافکاری را یافتند آن را تحویل پلیس دهند. در یکی از این گشت‌ها با موجودی فضایی روبرو می‌شوند که سفینه‌اش خراب شده و ... .

فیلم سینمایی «ملاقات با آقای مجری» به کارگردانی ماریال هلر، جمعه (۹ خرداد ماه) ساعت ۱۷ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی تام هنگس، متیو رایز و کریس کوپر درباره لوید، درباره روزنامه‌نگاری منتقد و پرخاشگر است که به تازگی صاحب فرزند شده، اما سال‌هاست، خشم از پدرش را در روحش حمل می‌کند. لوید مجبور می‌شود پس از سال‌ها پدرش را در عروسی مجدد خواهرش ببینید و تلاش پدرش برای نزدیک شدن به او منجر به زد و خورد می‌شود. مجله‌ای که لوید در آن کار می‌کند، قرار است در شماره‌ای ویژه، از افراد الهام‌بخش مصاحبه‌ای چاپ کند و تنها کسی که حاضر به مصاحبه با لوید می شود، فرد راجرز است. فرد راجرز مجری آرام و مهربان است که سال‌هاست برای کودکان، برنامه‌سازی می کند. لوید نمی‌تواند محبت و خیراندیشی فرد را باور کند و مدام از او فاصله می‌گیرد و ... .

فیلم تلویزیونی «گوشی قرمز» به کارگردانی صادق پروین آشتیانی، شنبه (۱۰ خردادماه)، ساعت ۲۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: به طور اتفاقی گوشی‌های موبایل سه نفر به علت تشابه ظاهری، در فرودگاه با هم عوض می‌شود. یکی از آنها مازیار فرهادی ۴۰ ساله، داور درجه یک فوتبال است. دیگری یلدا کمالی ۳۳ ساله، بازیگر معروف سینما و تلویزیون و نفر آخر غلام سربندی، ۵۰ ساله صاحب یک گاوداری بزرگ است. در حالی که هر کدام از آنها به شهری از ایران سفر کرده‌اند و درگیر کار خود هستند، از دست دادن گوشی‌هایشان برای آنها دردسرساز می‌شود و آنها ناخواسته از مشکلات کاری و شخصی زندگی یکدیگر باخبر می‌شوند و سعی می‌کنند آنها را حل کنند و ... .

علیرضا خمسه، بهاره رهنما و امیرحسین صدیق در فیلم تلویزیونی «گوشی قرمز» ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه سه سیما
فیلم سینمایی «شاخه گلی برای عروس» به کارگردانی «قدرت الله صلح میرزایی»، پنج‌شنبه (۸ خردادماه) ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: سلطان علی دل در گروی دختری به نام آزیتا دارد و هدفش ازدواج با اوست. سلطان علی در توافقی با ناصر دایی او، قول داده که اگر این ازدواج سر بگیرد، در عوض زمین هایش را در روستا به ناصر می فروشد از طرفی آزیتا که دختر ثروتمندی است مردی به نام سعید را دوست دارد... .

جواد رضویان، حدیث فولادوند و مجید صالحی در فیلم سینمایی «شاخه گلی برای عروس» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «زعفرانی» به کارگردانی رضا غفاری، پنجشنبه (۸ خردادماه) ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم درباره مردی میانسال به نام بهرام است که بعداز فوت پدرش، یک مغازه زعفران‌فروشی به او ارث رسیده است. بهرام هم برخلاف پدرش نتوانسته مسیر درست کاسبی را طی کند. او فکر می‌کند که بدشانسی علت اصلی این همه گرفتاری و بدهی اوست، اما بعد روبرو شدن با مشکلات زیاد در زندگی و به توصیه یک از کسبه قدیمی محل به کارها و اعمال گذشته خود فکر می کند و متوجه می‌شود که ... .

مرتضی رحیمی، علیرضا اسیوند و زهره مرادی در فیلم تلویزیونی «زعفرانی» بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «موجین افسانه گمشده» به کارگردانی واریشان، پنجشنبه (۸ خردادماه) ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کو چن، آنچیلابابی و کی شو، آمده است: هویابی و وانگ دو دوست قدیمی هستند که زندگیشان با ماجرای یک افسانه قدیمی گره خورده است، آن دو که اهل چین هستند اکنون در آمریکا زندگی می‌کنند و علت این مهاجرت نیز برمیگردد به درگیر شدن با یک افسانه قدیمی، ماجرا از این قرار است که وانگ و هویابی بیست سال پیش و همزمان با اوج اختلافات طبقاتی ای که در کشور چین وجود داشت به همراه یک گروه آرمان‌گرا تصمیم می‌گیرند تا به سراغ مقبره‌های باستانی بروند و ... .

فیلم سینمایی «مرز سه گانه» به کارگردانی جی. سی. چاندور، جمعه (۹ خرداد ماه) ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه فیلم این داستان با بازی بن افلک، اسکار ایزاک و چارلی هونام، آمده است: سانتیگو در پلیس مبارزه با مواد مخدر کار می‌کند و سال‌هاست به دنبال رئیس یک باند مواد بزرگ به نام لوریا هستند، اما نمی‌توانند او را گیر بیاندازند. لوریا در بین پلیس و حتی سی آی و پلیس آمریکا نیرو دارد و به همین دلیل پلیس مبارزه با مواد نمی‌تواند او را گیر بیاندازد و ...

فیلم سینمایی «نقطه آغاز» به کارگردانی کارزان کادر، جمعه (۹ خرداد ماه) ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جان تراولتو، مایکل مادسن و روزابل لارنتی، خواهید دید: سم مونرو راننده مسابقات اتومبیل رانی است، او همسرش را به خاطر حادثه رانندگی از دست داده و در کنار پسرش کم تعمیرگاه ماشین دارند و کم حرفۀ رانندگی در مسابقات را ادامه می‌دهد. اما در یکی از مسابقات کم به رقیب قدیمی خودش و پدرش یعنی باب لینسکی می‌بازد و به خاطر ناراحتی که از پدر به خاطر مرگ مادرش دارد، پس از باخت تصمیم می‌گیرد به تیم باب لینسکی ملحق شود و ... .

شبکه چهار سیما
فیلم سینمایی «تصنیف باستر اسکراگز» به کارگردانی برادران کوئن، پنجشنبه (۸ خردادماه) ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

این فیلم با بازی تیم بلیک نیلسون، لیام نیسون، جیمز فرانکو و تام ویتس؛ شامل روایت ۶ داستان کوتاه است؛ در اولین داستان یک قانون شکن مردم گریز به نام باستر اسکراگز که فکر می‌کند بهترین هفت تیر کش منطقه است، بعد از درگیری لفظی در یک کافه در گیر دو دوئل شده و در نهایت کشته می‌شود. در داستان دوم یک کابوی جوان در راه سرقت از یک بانک توسط بانکدار مضروب و بی‌هوش شده و سپس دادگاهی و به اعدام محکوم می‌شود و علیرغم فرار از این مخمصه خیلی زود به جرم دیگری اعدام می‌شود و ...

فیلم سینمایی «نبرد بزرگ» به کارگردانی کوآنگ شیک کیم، جمعه (۹ خردادماه) ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی این سونگ جو، سئول هیون کیم و جوو هیونک، آمده است: ارتش امپراتوری تانگ به قلمرو امپراتوری گوگوریو در سال ۶۴۵ میلادی حمله می‌کند و امپراتور گوگوریو از ژنرال یانگ مان تقاضای کمک می‌کند. یانگ که مسئولیت دفاع از دژ انسی را بر عهده دارد از ارسال نیرو امتناع می‌کند. ارتش تانگ برای فتح انسی حرکت می‌کند اما ۵ هزار مدافع این دژ به رهبری ژنرال یانگ مان ۸۸ روز در مقابل ۲۰۰ هزار نفر مهاجم می‌جنگند و از قلعه دفاع می‌کنند و در نهایت موفق می‌شوند دشمن را شکست دهند و به عقب برانند. امپراتوری‌ زونگ که فرماندهی قوای مهاجم را به عهده داشت در جریان این یورش به سختی مجروح می‌شود و ... .

شبکه پنج سیما
انیمیشن سینمایی «آن سوی پرچین» به کارگردانی «تیم جانسون»، پنجشنبه (۸ خردادماه) ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: حیوانات از خواب زمستانی بیدار شده اند، آنها یک پرچین بزرگ را درست وسط جنگل می‌بینند. وینست خرس می بیند که غذاهایش توسط آرجی راکون به سرقت رفته است. آرجی از او فرصت یک هفته‌ای می‌خواهد، تا آنها را به او برگرداند. در جنگل غذایی یافت نمی‌شود اما حیوانات می‌گویند که آن سوی پرچین غذا یافت می‌شود. آرجی با سایر حیوانات طرح دوستی می ریزد تا بتواند از آنها برای جمع آوری غذا و بازگرداندن آن به وینسنت کمک بگیرد ولی ورن لاک پشت مخالف است تا این که بالاخره همه به آرجی کمک می‌کنند ولی ... .

فیلم سینمایی «پدینگتون ۲» به کارگردانی پائول کینگ، جمعه (۹ خردادماه) ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: پدینگتون هر جایی که کار می‌کند خرابکاری می‌کند و او را اخراج می‌کنند عاقبت در جایی کاری پیدا کرده و نمی‌خواهد کارش را از دست بدهد که متوجه یک سرقت از آنجا می‌شود و دزد را دنبال می کند ولی پلیس او را به جرم دزدی می‌گیرد و به زندان می‌اندازد. خانواده‌اش می‌خواهند هرطور شده به او کمک کنند ولی موفق نمی‌شوند و پدینگتون و چند نفر دیگر از زندان فرار می‌کنند و ... .

فیلم سینمایی «بازیگر قانون» به کارگردانی نابل کورشی، جمعه (۹ خردادماه) ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

این فیلم با بازی ام پیوری، ماهیرا خان و مهوش هایات، درباره شان میرزا است که عاشق بازیگری بوده اما پدرش که وکیل است مخالف است و او را به خاطر علاقه اش تحقیر و ترغیب می‌کند که در دانشگاه حقوق بخواند. این در حالی است که خودش در هیچ پرونده‌ای موفق نبوده است. شان با این حال توسط دلال بازیگری به نام محبوب چندین بار به عنوان سیاهی لشکر در فیلم‌ها بازی می‌کند، تا این که یک بار شان به طور اتفاقی با کارگردانی برخورد می‌کند که حقش توسط کارفرما خورده شده است. شان در دادگاه سعی می‌کند نقش وکیل را برای او بازی کند و حقش را بگیرد. این روال بازی در نقش وکیل در دادگاه‌های دیگر هم اتفاق می‌افتد و شان هر بار موفق می‌شود تا این که محبوب متوجه موضوع می‌شود و ... .

شبکه شما
فیلم تلویزیونی «مرغ تخم طلا» به کارگردانی علی آشتیانی، جمعه (۹ خرداد ماه) ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش می‌شود.

«مرغ تخم طلا» فیلم کمدی و خنده دار و طنزی در مورد سیروس است که در یک کارگاه طلاسازی کار می‌کند اما مدتی است که به دلیل بیماری سنگ کلیه که دارد و به دکتر می‌رود و پزشک بعد از معاینه متوجه می‌شود که کلیه او طلاساز است. این موضوع که این کلیه طلا می‌سازد خانواده را بسیار شاد می‌کند و ... .

رضا فیض نوروزی، شهین تسلیمی، سیاوش خیرابی، افشین سنگ چاپ، سوسن پرور و خشایار راد در این فیلم بازی کرده‌اند.

شبکه کودک
انیمیشن سینمایی «دورائمون ـ ماجراجویی در قطب» به کارگردانی لوکاس کیوئو، پنجشنبه (۸ خرداد ماه) ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: دورائمون قادر به تحمل گرمای نیم فصل تابستان نیست و به همراه نوبیتا به یک کوه یخی در اقیانوس آرام می‌رود و یک پارک تفریحی را برای خودش و دوستانش می‌سازد. در هنگام ایجاد پارک تفریحی، گروه حلقه طلایی مرموز در یخ پیدا می‌کند. با بررسی دقیق تر، آنها مشخص می‌کنند که حلقه در قطب جنوب ۱۰۰۰۰۰ سال پیش به خاک سپرده شده بود. دورائمون و دوستانش به قطب جنوب به دنبال صاحب حلقه به خرابه‌های یک شهرستان بزرگ که در یخ دفن شده است می‌روند. با استفاده از کمربند سفر زمان دورائمون این گروه به ۱۰۰،۰۰۰ سال پیش باز می گردد و با دختر جوانی به نام کارا که با حلقه مرموز متصل است، ملاقات می‌کند، اما ... .

فیلم سینمایی «گل طلایی»، جمعه (۹ خرداد ماه) ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهید دید: یک موش کور تلاش می‌کند به رویای دست‌نیافتنی خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست یابد تا معدن طلای زادگاهش را از دست یک شرور بزرگ و طمع‌کار به نام رئیس نجات دهد که... .

شبکه امید
فیلم سینمایی «هربی پرواز می کند» به کارگردانی آنجلا رابینسون، پنجشنبه (۸ خرداد ماه) ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: دختری با خریدن یک فولکس تصادفی که قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای دارد تصمیم به شرکت در یک مسابقه اتومبیل‌رانی می‌گیرد. دختر قبلا در مسابقات حرفه‌ای بوده و در اثر آسیب شدید در یکی از مسابقات به پدر خود قول داده دیگر سراغ اتومبیل‌رانی نرود به همین جهت با مخالفت پدرش روبه‌رو می شود و...

فیلم سینمایی «پینگ پونگ» به کارگردانی فومی هیکو سورلی، جمعه (۹ خرداد ماه) ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: سوکیموتو و هوشیمو دو دوست دوران بچگی و از اعضای تیم پینگ پنگ مدرسه هستند و هر دو توانایی و استعداد بسیار زیادی در پینگ پنگ دارند. سوکیموتو بازیکن بسیار قابلی است، اما به دلیل روحیه آرامی که دارد چندان به برد اهمیت نمی‌دهد. ولی هوشیمو به عکس بسیار به برد علاقه دارد و تمام هدفش پیروزی به هر نحو ممکن است. هوشیمو در پی شکست در یک مسابقه ناامید شده و تصمیم به ترک پینگ پنگ می‌گیرد. پس از کنار گذاشتن ورزش به خلاف و الواتی رو می‌آورد اما دوباره پس از مدتی تصمیم می‌گیرد تمرین را شروع کند. او با تمرین بسیار در مسابقات کشوری شرکت کرده و ... .

شبکه نمایش
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «خط و نشان»، «اسب یتیم»، «هدیه نهایی»، «یازده یار اوشن»، «دربند»، «آخرین مقاومت» و «دایی من ژاک» پنجشنبه ۸ خرداد ماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ ،۲۳ و ۱ بامداد از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «سربلند»، «تانک‌ها»، «سفر لورین»، «دوازده یار اوشن»، «کرم های شب تاب در باغچه»، «راننده بدلکار» و «قطار افسارگسیخته» جمعه ۹ خرداد ماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ ،۲۳ و ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین