کد خبر: ۶۵۵۳۵۷
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
پس از آنکه سمیر جعجع در اظهاراتی عنوان داشت که محاسبات سیاسی وی، باعث نجات سعد حریری از پایان کار سیاسی‌اش شد، حریری این اظهارات جعجع را به استهزاء گرفت.
آفتاب‌‌نیوز :

سعد حریری، نخست وزیر سابق لبنان در توئیتی خطاب به سمیر جعجع، رئیس حزب القوات اللبنانیه و یکی از برجسته‌ترین همپیمانان سابق خود نوشت که نمی‌دانسته محاسبات سیاسی جعجع تا به این حد دقیق بوده باشد!

به گزارش روسیا الیوم، حریری با حالت تمسخر نوشت: لازم بود که از تو تشکر کنم، چراکه اگر تو نبودی، ممکن بود پایان کار من فرابرسد.

حریری خطاب به جعجع: ظاهراً نمی‌دانی من چه کسی هستم!

وی با طرح این سوال از جعجع که "آیا منطقی است که ببینی سرنوشت سیاسی من در گرو تصمیمی از سوی تو بوده است؟"، ادامه داد: شوخی کردم.. چرا که به نظر می‌رسد که تو تا به الان نفهمیده‌ای که سعد حریری کیست".

جعجع پیشتر در مصاحبه‌ای با روزنامه الاهرام مصر گفته بود که از حمایت از حریری دست برنداشته است، اما شرایط به هیچ وجه برای تصدی پست نخست وزیری وی مناسب نبود و بر اساس محاسبات ما، ممکن بود که پایانی برای وی باشد.

قطع رابطه میان حریری و جعجع زمانی به اوج خود رسید که نمایندگان حزب القوات اللبنانیه به ریاست جعجع، حریری را برای تصدی پست نخست وزیری اخیر معرفی نکردند و حریری نیز از تصدی این پست کنار کشید.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین