کد خبر: ۶۵۶۰۹۱
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: کلیه مشمولان طرح سرباز معلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه سال ۹۹ دریافت کرده‌اند، باید در تاریخ تعیین شده خود را معرفی کنند.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ نجف حمیدزاده گفت: در راستای تقویت نیروی انسانی آموزش و پرورش کشور و اجرای ماده۶۶ قانون خدمت وظیفه عمومی، با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تعداد کثیری از مشمولان به عنوان سرباز معلم در تیرماه ۱۳۹۹ برای طی دوره آموزش رزم مقدماتی به مراکز آموزش سپاه اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: کلیه مشمولان طرح سرباز معلم موظف هستند روز یکشنبه یکم تیر ماه ۱۳۹۹ در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش اعلام شده، حضور یابند.

حمیدزاده با بیان اینکه مدت خدمت مشمولان طرح سرباز معلم ۲۴ ماه است، گفت: این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را به مدت یک ماه در مراکز آموزش سپاه پاسداران سپری می‌کنند و بلافاصله پس از اتمام دوره آموزشی در وزارت آموزش و پرورش به کارگیری می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این دسته از مشمولان برای دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح می‌توانند به نزدیک‌ترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس 10+ مراجعه و پس از دریافت برگ مذکور، براساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی تصریح کرد: مشمولانی که امریه سرباز معلم برای آنان صادر نشده، می‌بایست برای پیگیری درخواست خود به آموزش و پرورش استان محل سکونت مراجعه کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین