کد خبر: ۶۵۶۴۵۰
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در پی گزارش مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در خصوص تسریع و برنامه ریزی برای موارد مهمی چون الکترونیکی کردن خدمات این سازمان در راستای تحقق دولت الکترونیک و ضرورت خروج این سازمان از بنگاه داری تاکید کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

رئیس جمهور ضمن تاکید بر ضرورت خروج سازمان تامین اجتماعی از بنگاه داری، تاکید کرد منابع حاصل از عرضه سهام که در جهت خروج از بنگاه داری عرضه می‌شود، به عنوان ذخایر و سرمایه بین نسلی سازمان و متعلق به جامعه کارگری و بازنشستگان صیانت شود و منابع حاصله می‌بایست صرف خرید سهام در شرکت‌های برتر و سودآور با رعایت عدم بنگاه داری گردد.

روحانی در ادامه از روند خدمت رسانی به بازنشستگان و استفاده کنندگان از خدمات اجتماعی و همچنین با اشاره به جلسه هفته جاری با دستگاه‌ها در خصوص توسعه و یکپارچه سازی در خدمات الکترونیک دولت، بر استمرار پرداخت کارکرد به موقع مراکز درمانی تابع وزارت بهداشت وغیر تابعه این وزارتخانه تاکید کرد.

تاکید روحانی بر ضرورت خروج سازمان تامین اجتماعی از بنگاه‌داری

رئیس جمهور با ابراز رضایت از روند تحقق این موضوع و ارتقای اعتبار دفترچه‌های درمانی، تاکید کرد که به هیچ وجه نباید روند پرداخت هزینه‌های درمان بیمه شدگان به مراکز درمانی به تعویق بیفتد و ضروری است که این حق بیمه‌ها به موقع پرداخت شود.

رئیس جمهور با تقدیر از تلاش‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی در پرداخت بدهی وزارت بهداشت، به موضوع بخشی از گزارش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی درباره موضوع نسخه نویسی الکترونیک و پرونده سلامت الکترونیک اشاره و اظهار کرد: با توجه به مصوبه جلسه اخیر دولت الکترونیک و جهش تولید، نسخه نویسی الکترونیک و پرونده سلامت الکترونیک باید تا 6 ماه آینده عملیاتی شود و با توجه به این مصوبه، دفترچه‌های تامین اجتماعی جمع آوری و نسخه الکترونیکی آن جایگزین گردد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
0
0
آقای رئیس جمهورشرکتهایی مثل تراورس راه آهن یکسال است حق بیمه کارگران خودراپرداخت نمیکند وآنهافاقددفترچه بیمه هستن خواهشمندیم کاری کنید
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
0
0
البته پیشنهاد می شود بهتر وخدا پسندانه تر است
موافقت کنید که بدهی دولت خود را به صندوق کارگران وبازنشستگان کارگر پرداخت کنند،تا بعد از گذشت سه ماه ازسال افزایش حقوق وهمسانسازی در مورد شان با این تورم لجام گسیخته اجرا شود. ونیز تامین اجتماعی را به صاحبان اصلیش بسپارید.مطمئن باشید لاقل مشکلات این قشر حل خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین