کد خبر: ۶۵۶۷۴۰
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
تبلیغات/ هوش مصنوعی و الگو تریدینگ
دوره آموزش مقدماتی بورس، یکی از مهمترین دوره‌هایی است که باید هر سرمایه گذاری آن را گذرانده باشد. در دوره جامع بورس مستر مهد سرمایه، شما با اطلاعاتی در مورد بازار بورس آشنا می‌شوید، که ممکن است در موسسه‌های دیگر، این اطلاعات در دوره‌های پیشرفته آن‌ها به دانشجو ارائه شود.
آفتاب‌‌نیوز :

سرمایه گذاری در بازار بورس به دلیل پیچیدگی‌هایی که دارد، نیاز به آموزش خواهد داشت. حتی اگر فردی ادعای داشتن دانش کافی در این زمینه را داشته باشد، باز هم نیاز به سپری دوره‌های آموزش بورس خواهد داشت. در غیر این صورت، ممکن است خود را در یک دنیای پیچیده، سرگردان بیابد.

دوره‌های آموزش بورس چگونه برگزار می‌شوند و به چه میزان می‌توانند مهم باشند؟ برای این که بدانیم علت گذراندن این دوره‌های آموزشی چیست، لازم است ابتدا در مورد اهمیت گذراندن آن‌ها اطلاعات به دست آوریم. بدانیم در این بازار از چه روش‌هایی برای سرمایه گذاری استفاده می‌شود؟ و آیا این روش‌ها دارای مزایایی هم هستند یا خیر؟

آموزش بورس از مقدماتی تا حرفه‌ای در مهد سرمایه

اهمیت گذراندن دوره مقدماتی آموزش بورس

دوره آموزش مقدماتی بورس، یکی از مهمترین دوره‌هایی است که باید هر سرمایه گذاری آن را گذرانده باشد. در دوره جامع بورس مستر مهد سرمایه، شما با اطلاعاتی در مورد بازار بورس آشنا می‌شوید، که ممکن است در موسسه‌های دیگر، این اطلاعات در دوره‌های پیشرفته آن‌ها به دانشجو ارائه شود.

شما به صورت یکجا تمام دوره‌های مقدماتی آموزش بورس را فرا می‌گیرد، و تازه در آن زمان است که متوجه میشوید در آغاز مسیر حرکت به سمت موفقیت هستید. زیرا تا حدود کمی در مورد بازار بورس اطلاعات به دست آورده اید، و این یعنی آغاز یک راه پر تلاش، برای رسیدن به نتیجه مطلوب.

بسیاری از سرمایه گذارانی که تازه وارد بازار بورس شده اند، تصور می‌کنند که در یک دالان پر پیچ و خم قرار گرفته اند، که آن‌ها را سرگردان می‌کند. می‌دانید چرا؟ چون دوره‌های آموزش بورس را پیش از ورود به بازار بورس سپری نکرده اند. از این رو تصور می‌کنند در یک دالان مارپیچ مانند گرفتار شده اند. اگر در مورد اهمیت این دوره‌های آموزشی اطلاعات داشتند، پیش از ورود به بورس ابتدا آن‌ها را سپری می‌کردند.

آموزش‌های کاربردی دوره مقدماتی بورس در مهد سرمایه چیست؟

• ارائه یک برنامه تمرین اختصاصی به هر یک از دانشجویان
• ارائه راهنمایی‌های معاملاتی در بازار بورس و شخصیت شناسی هر فرد
• ارائه یک برنامه معاملاتی آنلاین به هر شخص
• اختصاص حداقل ۱۵ سهم از پرتفوی در اواسط دوره، برای دانشجویان

اهمیت گذراندن دوره پیشرفته آموزش بورس در مهد سرمایه

تمامی افرادی که دوره مقدماتی بورس را طی کرده‌اند، برای کسب موفقیت بیشتر نیاز به گذراندن دوره پیشرفته دارند. در دوره آموزش حرفه‌ای بورس با نام دوره کوچینگ، دانشجویان که با تمامی اصطلاحات و مفاهیم بورسی آشنا شده اند، به سراغ آموزش استفاده از نرم افزار‌ها و ابزار‌هایی می‌روند، که سرمایه گذاری آن‌ها را وارد دنیای هوش مصنوعی می‌کند.‌

می‌توانید پس از گذراندن دوره حرفه‌ای و پیشرفته آموزش بورس، با دانش بورسی بالا، سود فوق العاده‌ای از سرمایه گذاری در بازار بورس به دست آورید. حتی دانشجویانی که دوره آموزش حرفه‌ای را سپری می‌کنند، می‌توانند به عنوان یک معامله گر حرفه‌ای در بازار بورس به کسب درآمد و سود بپردازند.

آموزش بورس از مقدماتی تا حرفه‌ای در مهد سرمایه

استفاده از معاملات الگوریتمی و هوش مصنوعی در بورس

آموزش‌های کاربردی دوره پیشرفته بورس چیست؟

در این دوره شما علاوه بر آن که یه چرخه کاملی از فرآیند سرمایه گذاری در بازار بورس را طی می‌کنید، قادر خواهید بود از استراتژی‌های معاملاتی متعدد نیز به صورت مناسب استفاده کنید. دانش کلی در این دوره بدون تردید موفقیت شما را در آینده تضمین خواهد کرد. از جمله مهمترین آموزش‌های دوره پیشرفته آموزش بورس مهد سرمایه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

• توانایی بالا در مدیریت سرمایه

• توانایی استفاده از ابزار‌های پیشرفته با کمک هوش مصنوعی و طراحی استراتژی

• بررسی دقیق و حرفه‌ای استراتژی‌های گذشته یا در اصطلاح بک تست

• تحلیل کیفیت سرمایه گذاری، بسته به تغییرات بازار

• استفاده از سبد استراتژی که در اصل نوعی کاهش ریسک و افزایش سود است.

آموزش هوش مصنوعی و الگور تریدینگ در مهد سرمایه

بدون تردید تمام افرادی که با بازار بورس آشنا هستند، و یا به تازگی قصد دارند برای سرمایه گذاری وارد بازار بورس شوند، کلمه هوش مصنوعی را شنیده اند. استفاده از هوش مصنوعی یا الگو تریدینگ، در اصل انجام نوعی معامله الگوریتمی است.

در این روش افراد پس از گذراندن دوره‌های حرفه‌ای آموزش بورس و استفاده از یک سیستم معاملاتی می‌توانند به کسب سود بالا بپردازند. همانطور که از نام این سیستم مشخص است، بدون نیاز به نیروی انسانی و تنها با استفاده از هوش مصنوعی، می‌توان برای سرمایه گذاری در بورس تصمیم گیری نمود.

آموزش بورس از مقدماتی تا حرفه‌ای در مهد سرمایه

الگو تریدینگ

دوره کوچینگ مهد سرمایه نسبت به دوره‌های دیگر چه مزایایی دارد؟

بسیاری از افراد که در بازار بورس به عنوان فعال بورسی فعالیت می‌کنند، قادر نیستند سودآوری با ثبات و مستمری داشته باشند. علت این امر چه می‌تواند باشد؟ بدون شک ضعف در گذراندن دوره‌های آموزش حرفه‌ای بورس، یکی از دلایلی است که منجر شده تا این دسته از افراد قادر نباشند سودآوری ثابت را تجربه کنند.

بسیاری از دوره‌های آموزش بورس که فعالان بورس می‌گذرانند، اطلاعات و دانش منسوخ را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. در حالی که این دانش ها، در بازار بورس کنونی هیچ کاربردی ندارند. از آنجایی که هر روز بر تعداد افرادی که به سمت معاملات الگوریتمی روی می‌آورند افزوده می‌شود، لازم است فعالان بورس اطلاعات و دانش به روز نسبت به بازار بورس داشته باشند.

دوره کوچینگ مهد سرمایه را می‌توانیم به عنوان یکی از منحصر به فرد‌ترین دوره‌های آموزش هوش مصنوعی و الگو تریدینگ در کشور به شمار آوریم، که توسط هیچ یک از دیگر آموزشگاه‌ها تدریس نمی‌شود. تنها وجه تمایز بارز این دوره آموزش بورس با دوره‌های آموزشی موسسه‌های دیگر، ارائه اطلاعات سرمایه گذاری به روز است.

با گذراندن دوره‌های آموزش بورس مستر و دوره کوچینگ مهد سرمایه، یکی از فعالان بورس شوید، و از این دانش عالی خود برای کسب سود بالا در این بازار استفاده کنید.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین