کد خبر: ۶۵۷۳۳۲
تاریخ انتشار : ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
سخنگوی سابق کاخ سفید گفته، بولتون در زمانی که مشاور امنیت ملی آمریکا بود خودش را بسیار مهم می‌دانست و حتی از سوار شدن در خودروی حامل دیگر کارمندان هم امتناع می‌کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

 سارا سندرز، سخنگوی سابق کاخ سفید در گزیده‌ای از کتابش به نام "صحبتی با خودم"که به پایگاه خبری آکسیوس داد، ‌جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا را "مورد کلاسیک یک مقام مست از قدرت در کاخ سفید" توصیف کرد که یادش رفته هیچکس او را به حساب هم نمی‌آورد؛ این کتاب هنوز چاپ نشده است.

به گزارش پایگاه خبری اینسایدر، وی نوشته که بولتون اغلب جوری رفتار می‌کرد که انگار رئیس جمهور، اوست و از دستور عملی برخلاف ترامپ تبعیت می‌کرد.

سندرز در یکی از بخش‌های کتابش، سفر رسمی ترامپ به انگلیس در ۲۰۱۹ را شرح داده که در آن تنش‌های قدیمی، شدت گرفت. وی نوشت که بولتون از سوار شدن در اتوبوس کارمندان امتناع کرد و در عوض، با خودروی شخصی به محل سکونت سفیر آمریکا در لندن رفت.

سندرز در کتابش نوشته است: بولتون احساس می‌کرد که فرد بسیار مهمی است و به همین دلیل از همراه شدن با ما خودداری کرد. وقتی خواستیم به سکونتگاه سفیر آمریکا در لندن برویم سوار بر یک اتوبوس کوچک سیاهرنگ شدیم. منتظر ماندیم و دیدیم که بولتون سوار بر خودروی شخصی از کنار اتوبوس گذشت. بحث میان کارمندان سوار بر اتوبوس بالا گرفت و آنها گفتند که بولتون چقدر آدم خودخواه و متکبری است. بجای بولتون، استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری باید سوار بر خودروی شخصی‌اش می‌بود اما او فردی است که کارگروهی انجام می‌دهد و به نظر نمی‌رسید که بخواهد جدا از ما باشد.

سندرز در بخشی دیگر از کتابش نوشت، بعدا میک مولوینی، رئیس کارمندان کاخ سفید بولتون را به شدت توبیخ کرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین