کد خبر: ۶۵۷۳۸۲
تاریخ انتشار : ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
روند افزایشی شاخص بورس همچنان ادامه دارد به طوری که شاخص کل با بیش از ۴۹ هزار واحد رشد در آستانه ورود به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد قرار گرفت.
آفتاب‌‌نیوز :

شاخص کل بورس با ۴۹ هزار و ۴۶۴ واحد صعود رقم یک میلیون و ۳۹۱ هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز ۱۱ هزار و ۱۲۴ واحد رشد کرد و در رقم ۴۳۰ هزار و ۴۴۲ واحد ایستاد.

معامله‌گران این بازار یک میلیون معامله انجام دادند که ۱۴۲ هزار و ۵۸۲ میلیارد ریال ارزش داشت.

شاخص بورس در یک قدمی یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد

فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، ملی صنایع مس ایران، سرمایه‌ گذاری تامین اجتماعی، معدنی و صنعتی گلگهر، با ما، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند و بانک‌های ملت و تجارت، پالایش نفت اصفهان، فولاد مبارکه اصفهان، گسترش سرمایه‌ گذاری ایران خودرو، ملی صنایع مس ایران و گلوگزان نمادهای پربیننده این بازار بودند.

فرابورس وارد کانال ۱۵ هزار واحد شد

شاخص کل فرابورس نیز ۳۷۷ واحد رشد و رقم ۱۵ هزار و ۹۳ واحد را ثبت کرد.

در این بازار ۸۸۴ هزار معامله انجام شد که ۱۳۵ هزار و ۶۷۷ میلیارد ریال ارزش داشت.

هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، سهامی ذوب‌آهن اصفهان، پتروشیمی زاگرس، فولاد هرمزگان جنوب، سرمایه‌ گذاری صبا تامین، س. توسعه و عمران استان کرمان و پتروشیمی تندگویان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

لیست نمادهای پربیننده این بازار از سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه سرمایه‌ گذاری میراث فرهنگی، گروه صنایع کاغذ پارس، بانک دی، صنایع ماشین‌های اداری ایران، سیمان لار سبزوار و توسعه مولد نیروگاهی جهرم تشکیل شده بود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین