کد خبر: ۶۵۸۳۸۶
تاریخ انتشار : ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
آیت الله هاشمی رفسنجانی در خاطره روز دوشنبه دهم شهریور سال ۱۳۷۶ خود به ماجرای جالبی از ماهواره دیدن همسرش عفت مرعشی در منزل بستگان اشاره می کند.
آفتاب‌‌نیوز :

در این بخش از خاطرات هاشمی رفسنجانی آمده است:

«برای اولین بار به دفتر ساختمان کوشک رفتم و کار را در آنجا شروع کردم. ملاقات نداشتم تا ساعت شش بعد از ظهر به مطالعه کتاب و بولتن ها گذشت. هوا بهتر از دفتر پایین است.

خاطره هاشمی از ماهواره دیدن همسرش در منزل بستگان

ساعت شش برای مراسمی که برای قدردانی از خدمات سازندگی من ترتیب داده بودند به مرکز حوزه هنری { سازمان تبلیغات اسلامی } رفتم. از بدو ورود با برنامه های هنری که گروه های مختلف هنری در مسیر برپا کرده بودند - و بیشتر هنرهای سنتی - مواجه شدم. در سالن آمفی تئاتر، سرود جمهوری اسلامی و سپس سرود سازندگی را گروه کر حوزه با ترکیب آقایان و خانمها و با لباس فرم مخصوص اجرا کردند.

گروه هنرمندان کودک اصفهانی هم برنامه اجرا کردند. آقای {محمدعلی} زم {رئیس حوزه هنری} در تجلیل از سازندگی و خدمات من و توضیح کارهای خودشان سخنرانی کرد. فیلمی ازدوران سازندگی و فیلمی از کارهای حوزه هنری نمایش دادند. تندس من و لوح به من هدیه شد.

سپس من درباره آثار سازندگی و به خصوص توسعه فرهنگی صحبت کردم. از نمایشگاه های عکس هم بازدید نمودیم.

به خانه آمدم. عفت هم به منزل بستگان رفته بود و از ماهواره بزنامه های متراکم و افراطی غربی ها را در مراسم مرگ خانم دایانا را دیده بود که در تصادف کشته شده است. می گفت، با اینکه از شوهرش جدا شده و به طور غیررسمی با مرد ثروتمند مصری رابطه داشته، هنوز جزو خانواده سلطنتی انگلیس و برخوردار از مزایایش بوده است.»

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین