کد خبر: ۶۵۸۴۶۶
تاریخ انتشار : ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
بازار تهران امروز هم به مانند روز پیش شاهد افزایش قیمت هاست و سکه بهار آزادی هم گران شد و به ۸,۸۳۰,۰۰۰ (هشت میلیون و هشتصد و سی هزار) تومان رسید.
آفتاب‌‌نیوز :

عمده قیمت ها امروز در بازار طلا، سکه و ارز سیر صعودی را به مانند روز گذشته تجربه کردند.

امروز هر اونس طلا مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. هر اونس طلا که ۲ روز پیش تا ۱,۷۷۱ (یک هزار و هفتصد و هفتاد و یک ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۲۹ ژوئن ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۰۷ درصدی به ۱,۷۷۳ (یک هزار و هفتصد و هفتاد و سه ) دلار رسید.

دلار ترمز برید؛ سکه گران‌تر شد/ آخرین قیمت‌ها در بازار

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۸۶۱,۶۰۰ (هشتصد و شصت و یک هزار و ششصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۶۹ درصدی داشته است.

قیمت گرم طلا ۲۴ عیار امروز

هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با افزایش ۰.۶۹ درصدی، از ۱,۱۴۰,۸۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهل هزار و هشتصد ) تومان به ۱,۱۴۸,۸۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار و هشتصد ) تومان رسید.

آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیار

در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۲۸۰۰۰ تومان افزایش، ۳,۷۳۴,۰۰۰ (سه میلیون و هفتصد و سی و چهار هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ دلار در صرافی

امروز قیمت دلار مانند روز قبل رشد را تجربه کرد. دلار که روز قبل تا ۱۹,۰۴۳ (نوزده هزار و چهل و سه ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۲۹ ژوئن ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۰۳ درصدی به ۱۹,۰۵۰ (نوزده هزار و پنجاه) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار در بازار تهران

دلار در بازار امروز تهران، به ۲۰,۲۰۰ (بیست هزار و دویست ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، بدون تغییر است.

قیمت پوند امروز

پوند، امروز به ۲۵,۰۳۸ (بیست و پنج هزار و سی و هشت ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۹ درصدی داشته است.

قیمت سایر ارزها امروز

در بازار امروز درهم امارات ۵,۵۵۴ (پنج هزار و پانصد و پنجاه و چهار ) تومان، لاری گرجستان ۶,۶۲۰ (شش هزار و ششصد و بیست ) تومان، لیر ترکیه ۲,۹۶۸ (دو هزار و نهصد و شصت و هشت ) تومان، دلار کانادا ۱۴,۸۵۲ (چهارده هزار و هشتصد و پنجاه و دو ) تومان، دلار استرالیا ۱۳,۹۴۹ (سیزده هزار و نهصد و چهل و نه ) تومان، فرانک سوئیس ۲۱,۶۲۵ (بیست و یک هزار و ششصد و بیست و پنج ) تومان، روبل روسیه ۲۹۲ (دویست و نود و دو ) تومان، بات تایلند ۶۶۴ (ششصد و شصت و چهار ) تومان و رینگیت مالزی ۴,۷۵۵ (چهار هزار و هفتصد و پنجاه و پنج ) تومان نرخ گذاری شدند.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی

امروز قیمت سکه بهار آزادی مانند روز قبل رشد را تجربه کرد. سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۸,۴۵۰,۰۰۰ (هشت میلیون و چهارصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۲۹ ژوئن ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۵۸ درصدی به ۸,۵۰۰,۰۰۰ (هشت میلیون و پانصد هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ سکه در بازار تهران

سکه در بازار امروز تهران، به ۸,۸۳۰,۰۰۰ (هشت میلیون و هشتصد و سی هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۳۳ درصدی داشته است.

آخرین نرخ سکه امامی

سکه امامی، امروز به ۸,۸۱۸,۰۰۰ (هشت میلیون و هشتصد و هجده هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۱۳ درصدی داشته است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین