کد خبر: ۶۵۸۶۱۶
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
کارمند ثبت اسناد با دیدن دختر و پسربچه کم سن و سال که برای ازدواج رسمی مراجعه کرده بودند شوکه شد اما در نهایت متوجه شد که آنها قانونی اجازه این کار را دارند.
آفتاب‌‌نیوز :

در برخی جوامع امروزی برخلاف سایر جوامع سن ازدواج روز به روز کاهش می یابد و ازدواج بین نوجوانان و حتی گاهی در موراد نادر خردسالان نیز گزارش می شود اما موردی که در این بخش خواهید دید متفاوت است و هیچ مشکلی در مورد سن زوجین وجود ندارد اما مطمئنا کسی این واقعیت را باور نمی کند.

یکی از کارمندان ثبت اسناد با دیدن زوج مراجعه کننده شوکه شد. او نمی دانست چه واکنشی مناسب است چرا که پشت میز خود یک دختر و پسربچه‌ی کم سن و سال را می‌دید که برای ثبت ازدواج خود به او مراجعه کرده بودند.

طبق انتظار او ابتدا مخالفت کرد و صحبت‌هایی در مورد نادرست بودن این اقدام به آنها گفت اما زمانی که مدارک شناسایی را مشاهده کرد متوجه اشتباهش شد؛ زوج جوان کودکان خردسال نبوده‌اند بلکه دختر و پسرجوانی بودند که به دلیل مشکلی خاص در این وضعیت بودند.

این دختر و پسر جوان 20 و 22 ساله هردو به سن قانونی ازدواج رسیده بودند اما به دلیل اختلال رشد در این وضعیت باقی مانده بودند، چهره و قد آنها درست شبیه یک کودک خردسال بود و تشخیص سن واقعی آنها کار ساده‌ای نبود. dwarfism (کوتوله) ماندن علتی بود که دختر جوان را با وزنی کمتر از 30 کیلوگرم و قدی 130 سانتی متری در سن جوانی حفظ کند البته همینطور در مورد پسر جوان که کمی از لحاظ جثه بزرگتر از عروس خانم بود.

عکس| ازدواج جنجالی دختر و پسر کوتاه قد

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین