کد خبر: ۶۵۸۸۱۵
تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
بازار امروز شاهد افت نسبی قیمت هاست و دلار در بازار تهران هم کاهشی شد و به ۲۰,۱۶۰ (بیست هزار و یکصد و شصت ) تومان رسید.
آفتاب‌‌نیوز :

قیمت ها امروز در بازار طلا، سکه و ارز ایران عکس روزهای گذشته سیر نزولی را در پیش گرفتند.

آخرین نرخ اونس طلا

امروز هر اونس طلا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۷۸۲ (یک هزار و هفتصد و هشتاد و دو ) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۰۱ جولای ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۱۵ درصدی به ۱,۷۸۴ (یک هزار و هفتصد و هشتاد و چهار ) دلار رسید.

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا امروز پایین آمد و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۸۶۰,۷۰۰ (هشتصد و شصت هزار و هفتصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۵۵ درصدی داشته است.

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با کاهش ۱.۵۵ درصدی، از ۱,۱۶۵,۴۰۰ (یک میلیون و یکصد و شصت و پنج هزار و چهارصد ) تومان به ۱,۱۴۷,۵۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهل و هفت هزار و پانصد ) تومان رسید.

آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیار

در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۵۶۰۰۰ تومان کاهش، ۳,۷۳۰,۰۰۰ (سه میلیون و هفتصد و سی هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ دلار

امروز قیمت دلار مانند روز قبل با کاهش روبرو شد، دلار که روز قبل تا ۱۸,۹۹۲ (هجده هزار و نهصد و نود و دو ) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۰۱ جولای ۲۰۲۰ - با کاهش ۰.۲۲ درصدی به ۱۸,۹۴۹ (هجده هزار و نهصد و چهل و نه ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار در بازار تهران
دلار در بازار امروز تهران، به ۲۰,۱۶۰ (بیست هزار و یکصد و شصت ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۵۳ درصدی داشته است.

آخرین نرخ یورو

یورو، امروز به ۲۱,۱۰۰ (بیست و یک هزار و یکصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش داشته است.

قیمت پوند امروز

پوند امروز با کاهش ۲.۰۱ درصدی، از ۲۵,۴۷۵ (بیست و پنج هزار و چهارصد و هفتاد و پنج ) تومان به ۲۴,۹۷۳ (بیست و چهار هزار و نهصد و هفتاد و سه ) تومان رسید.

قیمت سایر ارزها امروز

در بازار امروز درام ارمنستان ۴۳ (چهل و سه ) تومان، درهم امارات ۵,۵۱۸ (پنج هزار و پانصد و هجده ) تومان، لاری گرجستان ۶,۵۴۴ (شش هزار و پانصد و چهل و چهار ) تومان، لیر ترکیه ۲,۹۴۷ (دو هزار و نهصد و چهل و هفت ) تومان، دلار کانادا ۱۴,۸۹۱ (چهارده هزار و هشتصد و نود و یک ) تومان، دلار استرالیا ۱۳,۹۵۰ (سیزده هزار و نهصد و پنجاه ) تومان، فرانک سوئیس ۲۱,۴۹۹ (بیست و یک هزار و چهارصد و نود و نه ) تومان، روبل روسیه ۲۸۶ (دویست و هشتاد و شش ) تومان، بات تایلند ۶۵۷ (ششصد و پنجاه و هفت ) تومان و رینگیت مالزی ۴,۷۳۰ (چهار هزار و هفتصد و سی ) تومان نرخ گذاری شدند.

قیمت سکه بهار آزادی امروز

امروز قیمت سکه بهار آزادی خلاف رشد قبلی با افت روبرو بوده است، سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۸,۶۵۰,۰۰۰ (هشت میلیون و ششصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۰۱ جولای ۲۰۲۰ - با کاهش ۱.۷۶ درصدی به ۸,۵۰۰,۰۰۰ (هشت میلیون و پانصد هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ سکه در بازار تهران

سکه در بازار امروز تهران، به ۹,۰۰۰,۰۰۰ (نه میلیون) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۱۱ درصدی داشته است.

آخرین نرخ سکه امامی

سکه امامی، امروز به ۸,۹۰۳,۰۰۰ (هشت میلیون و نهصد و سه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۲۹ درصدی داشته است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین