کد خبر: ۶۵۸۹۳۲
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
کشف ۲۴ کیلوگرم مواد مخدر در سنندج
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: 4 سارق سابقه دار در استان دستگیر و به 34 فقره سرقت اعتراف کردند.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار علی آزادی اظهار کرد: ماموران انتظامی ایست و بازرسی میرده سقز حین کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 حامل کالای قاچاق را مشاهده و متوقف کردند.

وی گفت: در بازرسی از خودروی مورد نظر 114 دستگاه اتو برقی خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.

دستگیری ۴ سارق در کردستان

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه گسترش قاچاق کالا اثرات سوء و منفی بر تولید داخلی دارد، عنوان کرد: قاچاق امنیت اقتصادی را درجامعه برهم می‌زند و مقابله با این پدیده شوم نیازمند عزم ملی است.

سارق سابقه‌دار به 22 فقره سرقت اعتراف کرد

آزادی در ادامه اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان سنندجی مبنی بر سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران در این رابطه تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات پلیسی پ، توسط مامورین کلانتری 13 پاسداران سارق شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه متهم در تحقیقات تخصصی به عمل آمده به 18 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو و 4 فقره منازل خالی از سکنه اعتراف کرد، گفت: در همین رابطه تمامی مال باختگان شناسایی شد و متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

دستگیری 3 سارق سابقه‌دار در قروه

آزادی اظهار کرد: در پی وقوع سرقت‌های متعدد در قروه، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان کردستان خاطرنشان کرد: در تحقیقات اولیه پلیس 3 سارق سابقه دار شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه سارقین به 12 فقره سرقت محتویات داخل خودرو، اماکن خصوصی، قطعات خودرو و منزل در اعتراف کردند، در این راستا دو نفر مالخر نیز دستگیر شدند و متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی گفت: در مجموع 4 سارق سابقه دار در شهرستان‌های سنندج و قروه دستگیر و به 34 فقره سرقت اعتراف کردند.

کشف 24 کیلوگرم مواد مخدر در سنندج

فرمانده انتظامی استان کردستان در ادامه با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ از اولویت‌های مهم انتظامی استان است، گفت: مأموران پلیس مبارزه بامواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی از جابجایی مقادیری مواد مخدر توسط 2 سوداگر مرگ با یک دستگاه خودرو مطلع و موضوع را دردستور کار قرارد دادند.

آزادی افزود: ماموران افراد مورد نظر را که زن و شوهر بودند در سنندج شناسایی و دستگیر و در بازرسی از آنان مقداری 24 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش را کشف کردند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین