کد خبر: ۶۵۹۴۹۵
تاریخ انتشار : ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
معاون هواشناسی مازندران خبر داد
معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران از هوای ابری، رگبار پراکنده و رعدو برق در هفته‌ی جاری خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

احمد اسدی در مورد پیش‌بینی وضع هوای استان مازندران در روزهای پیش‌رو، اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیـش یابـی هواشناسـی، در روزهای یک‏شنبه و دوشنبه 15 و 16تیر، مناطق ساحلی و جلگه ای صاف تا نیمه ابری در غرب استان در بعدازظهر و شب با افزایش ابر و احتمال رگبارپراکنده پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: دامنه ها و ارتفاعات نیز صاف تا نیمه ابری در بعد ازظهر و شب با افزایش ابر، رگبار و رعدوبرق و وزش بادگاهی نسبتا شدید بوده و بیشینه دما در شهرهای غربی استان بین 27 تا 29 درجه سلسیوس و در شهرهای مرکزی و شرقی، بین 29 تا 33 درجه سلسیوس خواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران، خاطرنشان کرد: درروزهای سه‌شنبه 17 تا جمعه 19تیر ماه نیز آسمان استان صاف تانیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما گاهی وزش باد و بیشینه دما در شهرهای غربی استان بین 29 تا 32 درجه سلسیوس و در شهرهای مرکزی و شرقی، بین 33 تا 36 درجه سلسیوس است.

اسدی ادامه داد: در جمعه شب و شنبه 20 تیر ماه نیز آسمان استان نیمه ابری گاهی با افزایش ابر، وزش باد و احتمال رگبارپراکنده و بیشینه دما در شهرهای غربی استان بین 28 تا 30 درجه سلسیوس و در شهرهای مرکزی و شرقی بین 31 تا 34 درجه سلسیوس خواهد بود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین