کد خبر: ۶۵۹۹۰۷
تاریخ انتشار : ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۶
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه تربیت و آموزش دائما به بروز رسانی نیاز دارد، گفت: این موضوع مانند نمازهای یومیه است و بایستی به طور مستمر انجام تا جایی که به یک فرهنگ تبدیل شود.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار قاسم رضایی در جلسه قرارگاه جهادی تربیت و آموزش ناجا که با حضور معاونان رده های تخصصی نیروی انتظامی در ستاد ناجا برگزار شد، اظهارکرد: آموزش موضوع بسیار مهمی است که در هر سازمانی باید به آن توجه ویژه ای شود تا کارها به صورت تخصصی و حرفه ای انجام شود.

وی با اشاره به اینکه قرارگاه یعنی اقدام قابل توجه، تصریح کرد: این نشست هم بر این اساس دنبال می شود قرارگاه را به صورت روزمره نمی بینیم و بایستی دغدغه ها را به دبیرخانه فرستاده و در آنجا پالایش شده و اگر نیاز به تصمیم گیری باشد در این جلسه ها تعیین شود.

تاکید جانشین فرمانده ناجا بر اجرای شیوه‌نامه ویروس کرونا در ماموریت‌ها

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه خروجی دوره آموزش در بدو خدمت در سه موضوع؛ اعتقادی، بصیرت و مهارت افراد آموزش دیده در نظر گرفته می شود، گفت: آموزش و تربیت باید به روز باشد و هر حوزه و هر جغرافیا تخصص خودش را می طلبد. جایگاه تربیت و آموزش در اصل مکمل کمیسیون عملیات است و بایستی استمرار داشته و هدف گذاری شده باشد.

رضایی با تاکید بر اینکه به هیچ وجه نباید به تربیت و آموزش از دیدگاه هزینه نگاه کرد، گفت: بایستی تربیت و آموزش را در قالب سرمایه نگاه کنیم.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه به هیچ وجه اعتبارات آموزش های مهارتی نباید تعدیل شود، افزود: بحث پیوست شیوه نامه ویروس کرونا برای تمام ماموریت ها باید اجرا شود .

وی از اقدامات انجام شده در حوزه قرارگاه جهادی تربیت و آموزش ناجا که تاکنون انجام شده تشکر کرد و گفت: این اقدامات خیلی هم موثر بوده تا جایی که امروز به این مرحله از اجرا رسیده ایم و قدردان زحمات دوستان هستیم.

بر اساس اعلام سایت پلیس، رضایی با اشاره به اینکه تربیت و آموزش بایستی دائما به روز رسانی شود، گفت: موضوع تربیت و آموزش ناجا مانند نمازهای یومیه است و بایستی به طور مستمر انجام تا جایی که به یک فرهنگ تبدیل شود.

وی با تاکید بر اینکه این نشست ها ضروری است و برنامه ریزی ها باید به هدفمندی برای اجرا و نظارت برسد، گفت: آموزش، موضوعی بسیار مهم و حائز اهمیت به شمار می رود که در هر سازمانی بایستی به آن توجه ویژه ای شود تا کارها در قالب تخصصی و حرفه ای با مهارت انجام گیرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین