کد خبر: ۶۵۹۹۹۰
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
اعتبارنامه منتخب گچساران دقایقی پیش به رای نمایندگان گذاشته شد.
آفتاب‌‌نیوز :

گزارش کمیسیون تحقیق در مورد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون در دستور کار جلسه غیرعلنی امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

در همین رابطه حجت‌الله فیروزی سخنگوی کمیسیون تحقیق ضمن ارائه‌ی گزارش کمیسیون تحقیق اظهار کرد: در اجرای ماده ۳۱ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون در صحن علنی جهت رسیدگی به کمیسیون تحقیق ارجاع شده بود و در دستور کار رسیدگی کمیسیون قرار گرفت و طی جلسات متعدد با دستگاه‌های ذیربط موارد ارائه شده از سوی معترضین مورد بررسی قرار گرفت و با لحاظ مفاد چند نامه شورای نگهبان مبنی بر رسیدگی به موارد مطروحه در این شورا اعتبارنامه ایشان در جلسه سوم تیرماه سال ۱۳۹۹ کمیسیون تحقیق با اکثریت آرا به تصویب رسید.

آغاز رای‌گیری مجلس در مورد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون

در ادامه گزارش کمیسیون تحقیق در مورد این اعتبارنامه به رای گذاشته شد.

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در این باره گفت: براساس آیین‌نامه رای‌گیری با برگه مخفی انجام می‌شود.

امیرآبادی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در این باره گفت: ورقه مخصوص رای‌گیری بین نمایندگان توزیع می‌شود این رای در واقع درباره گزارش کمیسیون تحقیق در خصوص اعتبارنامه آقای تاجگردون است که موافقت با گزارش به معنی تایید اعتبارنامه و مخالفت با گزارش به معنی رد اعتبارنامه است و در غیر این دو حالت رای ممتنع نیز پیش‌بینی شده است.

براین اساس پس از جمع‌آوری برگه‌های رای نمایندگان و شمارش آراء نتیجه بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب گچساران مشخص می‌شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین