کد خبر: ۶۶۰۰۹۶
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان مطالبه ۱۰ ساله بازنشستگان بود که امروز با تصویب پرداخت ۳۲ هزار میلیارد تومان از مطالبات تامین اجتماعی از دولت در هیئت وزیران به نتیجه رسید.
آفتاب‌‌نیوز :

علی دهقان کیا مصوبه امروز هیئت وزیران که مصادف با آغاز هفته تامین اجتماعی است را موجب رضایتمندی جامعه بازنشستگان دانست و افزود: امروز پرداخت ۳۲ هزار میلیارد تومان از مطالبات تامین اجتماعی از دولت به تصویب هیئت وزیران رسید.

وی ادامه داد: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه و بودجه سال جاری کشور دولت مکلف به پرداخت ۵۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان تامین اجتماعی است و امیدواریم باقی مانده این مبلغ نیز برای تداوم اجرای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در قالب سهام شرکت‌های دولتی و یا سایر ظرفیت‌های قانونی پرداخت شود تا اجرای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در سنوات آینده تداوم یابد.

مطالبه ۱۰ ساله بازنشستگان برای متناسب‌سازی حقوق محقق شد؟

وی از برگزاری جلسات متعدد کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ماه‌های اخیر تشکر کرد و گفت: عصر امروز نیز جلسه دیگری برای بیان نظرات و مطالبات بازنشستگان درباره نحوه اجرای متناسب‌سازی با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواهیم داشت. امیدواریم در جلسه امروز نیز درباره نحوه اجرای متناسب سازی تصمیم مناسبی در راستای تحقق عدالت اتخاذ شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
بازنشسته تامين اجتماعي
|
Netherlands
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
0
0
بايد و بايد حداقل حقوق بازنشسته هاي تامين اجتماعي با كشوري يكي شود
حسين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
0
0
اين مطالبه به اندازه 10 درصد مطالبات ده ساله بازنشستگان را تامين نميكند ، بزرگنمايي و بوق و كرنا كردن چيزي از مطالبات بحق بازنشستگان از بدهي غير قابل انكار دولت و تامين اجتماعي به بازنشستگان نخواهد كاست .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین