کد خبر: ۶۶۰۱۰۷
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
عضو هیات‌رئیسه مجلس خطاب به رئیس‌جمهوری عنوان کرد: گفتید هم باید چرخ سانتریفیوژ‌ها بچرخد و هم چرخ اقتصاد؛ متاسفانه هر دو چرخ به دلیل بی‌تدبیری شما و دولت خسته و لیبرالتان از کار افتاده است. تحریم‌ها همگی برگشته است. شما در طول ۷ سال گذشته به هیچ یک از توصیه‌های رهبری عزیز عمل نکردید و در موارد متعدد به مانند یک نفوذی تقابل و ستیزه با ارکان نظام را در راس برنامه‌ها و سخنانتان قرار دادید.
آفتاب‌‌نیوز :

ناصر موسوی لارگانی، نماینده فلاورجان در مجلس امروز (چهارشنبه ۱۸ تیرماه ۹۹) طی نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس بیان کرد: ۱۸ تیر ماه در حافظه تاریخی ملت ایران ماندگار است. مردم عزیز هیچگاه خاطرات تلخ تیر ۷۸ را فراموش نخواهند کرد. حال ۲۱ سال بعد از آن یکی از مسببین آن وقایع تلخ که در فتنه ۸۸ نیز در شعله ورتر شدن آتش نقشی بی‌بدیل داشت و در شرایطی که در سال‌های بسیاری قوه مجریه تحت سیطره او و هم پیاله‌هایش بوده، به جای خود و دوستانش، اشعث وار در نامه‌ای رهبری مظلوم را به عنوان مسئول مشکلات اقتصادی ملت نشانه می‌رود. اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا.

وی افزود: از ملت ایران می‌خواهم که با تضرع به درگاه الهی و رعایت دقیق دستورات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با ویروس کرونا مقابله کنند، هرچند سالهاست که به واسطه عملکرد غلط برخی مسئولین و عدم توجه به نصایح مقام معظم رهبری فاصله‌گذاری طبقاتی و شکاف اجتماعی در بین ملت نهادینه شده است.

حمله تند نماینده مجلس به روحانی: نفوذی هستید!

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه وقایعی که طی چند ماه اخیر و مخصوصا روز‌ها و هفته‌های گذشته در بازار‌های مختلف رخ داده عادی نیست، تصریح کرد: قیمت دلار در بازار آزاد از مرز ۲۰ هزار تومان عبور کرده است. سکه بیش از ۱۰ میلیون تومان و قیمت مسکن و خودرو نجومی شده است. موجی از تورم دامن‌گیر اقتصاد کشور شده که تبعات آن بیش از همه بر جیب طبقات متوسط و اقشار کم درآمدتر جامعه فشار وارد می‌کند. انگار آقای روحانی کمر همت را بسته که اقتصاد ایران را ویران کند.

نماینده مردم فلاورجان با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم که با شعار نجات اقتصاد ایران تشکیل شده فرصت چندانی برای عمل به این شعار ندارد، افزود: گزارش‌های ارائه شده اعضای دولت در هفته‌های اخیر نه تنها قانع کننده نیست که از دید بنده زمینه‌ساز تشدید تورم هم هست.

وی ادامه داد: وقتی رئیس بانک مرکزی در تلویزیون شفاف می‌گوید که دولت برنامه‌ای برای دخالت در بازار ارز و تقویت ارزش پول ملی ندارد امید به اصلاح کمرنگ‌تر می‌شود. آقای همتی قیمت‌ها خود را با نرخ بازار آزاد تطبیق می‌دهند نه گفته‌های شما! وقتی وزیر راه و شهرسازی بجای ارائه راهکار برای حل مشکل مسکن نمک برزخم ملت می‌پاشد ومی گوید: نخرید تا ارزان شود.

موسوی لارگانی درباره معاهده بین المللی ایران با ۱+۵ تحت عنوان برجام گفت: قرار بود برجام منجر به حل مشکلات اقتصادی و رفع کامل تحریم‌ها شود. اما فرجام برجام را ببینید. آمریکا بدون کوچکترین پرداخت هزینه‌ایی از برجام خارج شده است. آقای روحانی! یادتان نرفته که اعلام کردید تمام تحریم‌ها روز عملیاتی شدن برجام لغو شده و دیگر بازگشتنی هم نیست.

نماینده مردم فلاورجان اضافه کرد:‌گفتید هم باید چرخ سانتریفیوژ‌ها بچرخد و هم چرخ اقتصاد؛ متاسفانه هر دو چرخ به دلیل بی‌تدبیری شما و دولت خسته و لیبرالتان از کار افتاده است. تحریم‌ها همگی برگشته است. شما در طول ۷ سال گذشته به هیچ یک از توصیه‌های رهبری عزیز عمل نکردید و در موارد متعدد به مانند یک نفوذی تقابل و ستیزه با ارکان نظام را در راس برنامه‌ها و سخنانتان قرار دادید.

وی افزود: با این همه فاجعه چاره کار این است که مجلس از شخص رئیس جمهور دعوت کند تا با حضور در جلسه علنی پاسخگوی این همه نابسامانی باشد. شما که اعتماد مردم را با نابخردی سلب کردید باید پاسخگو باشید. تضاد در حرف و شعار و عمل قبل و بعد از ریاست جمهوری شما کاملا مشهود است. برای نمونه یک بار سخنان خود در ۲۲ فروردین ۹۲ با اظهارت‌تان در سوم تیرماه ۹۹ را برای خود بازخوانی کنید تا بدانید با اعتماد ملت چه کردید.

موسوی لارگانی با بیان اینکه فساد سازمان یافته در امور مختلف ریشه دوانده و هیچ اقدامی از سوی رئیس جمهور شاهد نیستیم، اظهار کرد: بدتر از آن اینکه حتی شاهد تقابل دولت با رویکرد فسادستیزانه قوه قضائیه نیز هستیم. عملا از سوی رئیس جمهور کشور به حال خود رها شده است؛ مردم توان نفس کشیدن هم ندارند.

وی معتقد است: اگر مجلس یازدهم در همین ابتدای دوره به درخواست عمومی ملت در برخورد با این نوع رفتار کم توجهی کند، عملا فرصت طلایی خود را از دست خواهد داد. ان شاء الله رئیس محترم مجلس با تسریع در پذیرش این خواسته عمومی ملت که با امضای نزدیک به دویست نماینده مجلس اهمیتش دو چندان شده زمینه اجرای اصل ۸۸ قانون اساسی را فراهم کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس در پایان گفت: آقای روحانی فضاسازی رسانه‌ای و دروغ بس است. باید در خانه ملت حاضر شوید و پاسخ‌هایی قانع کننده برای ملت و نمایندگان داشته باشید.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
1
6
به قول معروف كسي كه به ما ... بود كلاغ .... دريده بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
1
7
اگه راست میگی نصف اون 231میلیون تومان رو به خزانه برگردون عوامفریبی بسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
1
9
تو خودت تو مجلس این چندسال چکار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Kuwait
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
1
8
حالا تو بیا درستش کن کی دست بر میدارید از این شعارهای الکی مرد حسابی کشور توی تحریم هستش اونم از نوع بی سابقه میخوای قیمتها مثل زمان عادی باشه معلومه که گرانی میشه بالاخره دودوتا چهارتا میشه
علی فدایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
1
12
وضع فعلی مملکت ناشی از عملکرد شما تندروهاست، اگر می گذاشتید کشور به جامعه جهانی بپیوندد دیگه تحریم نمیشدیم!!!! بی عرضگی روحانی و عدم ایستادگی ایشان در مقابل تندروها باعث این گرفتاریست..
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
1
8
نمیدانم سیدی یا شب جمعه یه دنیا آمدی آیا اعتقاد به خدا و قیامت دارید یا نه برای فرصت طلبی این همه توهین نکنید دین و دنیای مردم خراب کردید جیب خودتان پر ولی بدانیداه که خدا وقیامتی هست من که درس هم خودم حلال چنین نمایندگانی نمیکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
1
5
به نظرم ایشان قبل سخرانی .به آرایشگاه میرفت.بهترنبود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
احسنت واقعا گل گفتی. حتما آرایشگاه لازمه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
1
2
کمی! فقط کمی!! شرم از خدا و پیغمبر(ص) کنید و اینهمه نظرات اشتباه و بعضا مغرضانه خودتون رو نخواین به اسم مردم تموم کنین.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
1
0
مطمئنا عنوان مردم به اکثریت مردم شریف و مومن و شهید داده ایران اسلامی عزیزمون برمیگرده که با رای ندادنشون نشون دادن که افکار امثال تو (تندروهای افراطی) هرگز نمیتونه مورد قبولشون باشه! چون به خدا و پیغمبر و معصومین ایمان دارند و میانه روی و راستی و درستی مرام و مسلک شان است.
حالا که با مجموع چند هزار رای رفتی تو مجلس! داری راجع به منتخب میلیونی مردم .. حرف می زنی ؟؟؟؟؟؟ شک نکن که با اینکارت فقط ثابت میکنی که مردم در مورد امثال تو اشتباه نکردن.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین