کد خبر: ۶۶۱۲۵۶
تاریخ انتشار : ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
از لابلای مطالب منتشر شده در رسانه‌های رژیم صهیونیستی و آنچه در صفحات اجتماعی بین شخصیت‌های معروف و عالیرتبه صهیونیست رد و بدل می‌شود عمق شکاف و بزرگی بحران حیاتی این رژیم را به ویژه با توجه به ادامه تظاهرات اشغالگران علیه مقامات خود می‌توان لمس کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

ادامه تظاهرات و تحصن در مقابل محل اقامت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی ، درگیری و آتش زدن لاستیک و تلاش برای حمله داخل اقامتگاه ، در جا زدن برنامه برون رفت از بحران اقتصادی حاصل از بحران ویروس کرونا ، استیصال مدیران ارشد از ناکارامدی سیاست های کلان مقابله با شیوع ویروس کرونا در فلسطین اشغالی ، زیر سئوال رفتن مشروعیت بقای کابینه به دلیل پرونده های فساد نتانیاهو و جنگ داخلی نتانیاهو -گانتس برخی از مشکلاتی است که طی چند هفته گذشته رژیم صهیونیستی با آن مواجه شده و هم اکنون خبرهایی در مورد دعوت برای آغاز عصیان مدنی هم به آن افزوده شده است.

خشم مهاجران صهیونیست که در سرزمین های اشغالی زندگی و آینده خود را بر باد رفته یافته اند به حدی رسید که موشه یعلون رئیس اسبق ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی و عضو فعلی کنست(پارلمان) از آن در صفحه اجتماعی خود با نام " خشم متراکم ، خشم در حال انفجار" نام برده و با انتقاد از دولت با جمله بهانه ها همانی است که در سابق بود از جامعه صهیونیست خواست با عصیان مدنی قانون شکنی نکنند تا به نحوی منعکس کننده میزان نگرانی باشد که رهبران رژیم صهیونیستی نسبت به این تحول احساس می کنند.

اما این نظر تمامی اعضای کنست نیست ، ایدان راول عضو کنست رژیم صهیونیستی خواستار حمله به اقامتگاه نتانیاهو و شورش علیه ساختار فعلی این رژیم شد.

این مسئله به حدی شدت گرفته است که رووین رویولین رئیس رژیم صهیونیستی هم به آن واکنش نشان داده و از جامعه صهیونیستی خواست خویشتنداری بیشتری نشان دهند ، به زعم رئیس رژیم صهیونیستی جنگ با ویروس کرونا جنگ تمامی احاد جامعه است و دعوت به شورش می تواند پایه های رژیم اسرائیل را به طور کامل متزلزل کند.

او ضمن اعتراف به بحرانی بودن شرایط رژیمش به ساکنان مهاجر مناطق اشغالی گفته است همه باید در شرایط بحران در کنار هم باشیم.

با این وجود تظاهرات در اطراف محل اقامت نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد و معترضین همچنان تلاش هایی برای عبور از حلقه های امنیتی و حتی ورود به محل اقامت نتانیاهو انجام می دهند.

جادعون سار عضو دیگر کنست هم در گفتگویی با شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی خاطر نشان کرد ، آنچه من از اعتراضات خیابانی می بینیم مطالبات آنها صرفا مربوط به بحران کرونا نیست این یک اعتراض کاملا سیاسی علیه کل عناصر سیاسی است و من بیم آن دارم که به سمت وسوی بسیار خطرناکی سوق داده شویم.

احمد الطیبی عضو عرب کنست رژیم صهیونیستی در گفتگویی با روزنامه هاآرتص به صهیونیستها گفته است اشغال و اشغالگری سرنوشتی جز زوال ندارد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین