کد خبر: ۶۶۳۰۰۲
تاریخ انتشار : ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
طی ۳ روز آینده در نوار شمالی کشور، جنوب شرقی، بخش هایی از مرکز و جنوب غربی کشور شاهد ناپایداری جوی و رگبارهای پراکنده و رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.
آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس پیش‌بینی نقشه‌های همدیدی و آینده نگری و با توجه و آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز در نوار شمالی کشور رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد رخ می‌دهد.

همچنین در ساعات بعد از ظهر برای جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب کرمان فارس، شمال بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد وضعیت جوی ناپایدار و گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهد بود.

در نوار شرقی خوزستان، چهارمحال و بختیاری، لرستان، غرب اصفهان و در دامنه های جنوبی البرز و زاگرس مرکزی نیز در ساعات بعد از ظهر رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

یکشنبه و دوشنبه در ساعات بعدازظهر برای سواحل دریای خزر رگبار و رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد و در ارتفاعات استان‌های قزوین، البرز، تهران، سمنان، جنوب فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان، خوزستان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار پراکنده رخ خواهد داد.

بعد از ظهر سه شنبه برای نوار شمالی کشور دامنه های البرز و در استان‌های البرز و تهران و بخش‌هایی از آغاز مرکزی ابرناکی و پارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

در دو روز آینده بارش در جنوب فارس شمال هرمزگان جنوب کرمان جنوب سیستان از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

طی سه روز آینده در نیمه شرقی به ویژه در شرق کشور وزش باد شدید ادامه خواهد داشت و در سه روز آینده شرح دریا مهمان روز دوشنبه مرکز خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود.

دمای هوا در تهران در ۲ روز آینده بین ۳۸ تا ۲۵ درجه سلسیوس پیش‌بینی شده و در روز دوشنبه با کاهش سطح ناپایداری جوی یک درجه در بیشینه و کمینه هوا افزایش دما خواهیم داشت.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین