کد خبر: ۶۶۳۵۴۶
تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی به انتقاد از رای کمیته استیناف در مورد تکرار دیدار برابر استقلال اشاره کرد و گفت: به آنهایی که رای تجدید بازی را دادند تبریک می گویم.
آفتاب‌‌نیوز :

سیروس پورموسوی پس از شکست 2 بر صفر دوشنبه شب تیمش برابر استقلال گفت: به بازیکنان و کادر فنی استقلال به خاطر این پیروزی تبریک می گویم. اما تبریک اصلی من به کسانی است که شبانه رای را صادر کردند و در حق مردم جم اجحاف کردند.

وی با اشاره به رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در مورد تکرار این بازیکن که استقلالی ها به بهانه داشتن 25 درصد اعضای تیم شان به کرونا حاضر به سفر نشدند گفت: به آقای صالحی می گویم که صددرصد اشتباه کردند در صدور رای. نامه داریم که تعداد بازیکنان کرونایی استقلال تایید نشد و 25 درصد را نداشتند. بازیکنان استقلال هم خودشان می دانستند که بازنده بازی هستند.

کنایه سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی به فدراسیون فوتبال

سرمربی تیم پارس جنوبی ادامه داد: ما به این رای اعتراض داشتیم اما کسی گوش نکرد. به ما تا پنجم مرداد وقت داده بودند که مدرک بدهیم اما روز چهار مرداد رای را صادر کردند!

پورموسوی خاطرنشان کرد: آقای صالحی نامه ای که کمیته مسابقات اعلام کرده است به استقلال که کرونایی ها باشگاه 25 درصد تایید شده است را به ما نشان دهید. من این نامه را منتشر می کنم. این وسط یکی می خواهد مصلحت اندیشی کند. همین کارهاست که باعث می شود فوتبال ایران پیشرفت نکند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین