کد خبر: ۶۶۴۴۵۲
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
بازار امروز هم به مانند روز پیش در حالی فعالیت خود را آغاز کرد که قیمت‌ها پایین آمدند. دلار هم در بازار تهران ارزان شد و به ۲۳،۱۰۰ (بیست و سه هزار و یکصد) تومان رسید.
آفتاب‌‌نیوز :

قیمت‌ها امروز در بازار ارز، سکه و طلای ایران به مانند روز گذشته سیر نزولی را تجربه کردند.

قیمت اونس طلا امروز

روز قبل هر اونس طلا خلاف افت قبلی خود رشد قیمت را تجربه کرد. هر اونس طلا که ۳ روز پیش تا ۱،۹۵۵ (یک هزار و نهصد و پنجاه و پنج) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ مصادف با ۰۲ آگوست ۲۰۲۰ - با رشد ۱.۰۶ درصدی به ۱،۹۷۶ (یک هزار و نهصد و هفتاد و شش) دلار رسید.

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۹/۰۵/۱۲/ عقب‌نشینی محسوس قیمت‌ها

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا امروز پایین آمد و هر گرم طلا ۱۸ عیار به ۱،۰۵۳،۰۰۰ (یک میلیون و پنجاه و سه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۸ درصدی داشته است.

قیمت گرم طلا ۲۴ عیار امروز

هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با کاهش ۰.۷۸ درصدی، از ۱،۴۱۵،۳۰۰ (یک میلیون و چهارصد و پانزده هزار و سیصد) تومان به ۱،۴۰۴،۳۰۰ (یک میلیون و چهارصد و چهار هزار و سیصد) تومان رسید.

آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیار

هر مثقال طلا ۱۸ عیار امروز با کاهش ۰.۸۵ درصدی، از ۴،۵۹۹،۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و نود و نه هزار) تومان به ۴،۵۶۰،۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و شصت هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار در بازار تهران

امروز قیمت دلار در بازار تهران به ۲۳،۱۰۰ (بیست و سه هزار و یکصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۱.۸۶ درصدی داشته است.

قیمت سکه بهار آزادی امروز

امروز قیمت سکه بهار آزادی مانند روز قبل با کاهش روبرو شد، سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۱۰،۶۰۰،۰۰۰ (ده میلیون و ششصد هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ مصادف با ۰۲ آگوست ۲۰۲۰ - با کاهش ۱.۹۲ درصدی به ۱۰،۴۰۰،۰۰۰ (ده میلیون و چهارصد هزار) تومان رسید.

قیمت سکه در بازار تهران امروز

سکه در بازار امروز تهران، به ۱۰،۹۰۰،۰۰۰ (ده میلیون و نهصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۴.۱۲ درصدی داشته است.

قیمت سکه امامی امروز

سکه امامی، امروز به ۱۰،۹۴۱،۰۰۰ (ده میلیون و نهصد و چهل و یک هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۱.۹۹ درصدی داشته است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین