کد خبر: ۶۶۴۹۴۳
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴
استقبال سرمایه‌گذاران از پذیره‌نویسی صندوق مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی سبب شد تمامی واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق که قرار بود در مدت ۲ هفته پذیره‌نویسی گردد، در کمتر از ۴روز پذیره‌نویسی شود.
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی فرازمند با اشاره به موفقیت‌آمیز بودن پذیره‌نویسی صندوق مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی گفت: این صندوق که با سرمایه دستکم ۴۰۰ میلیارد ریالی قابل تاسیس بود، با توجه به استقبال سرمایه‌گذاران سقف حداکثر سرمایه خود را که ۴۰۰۰ میلیارد ریالی بود تکمیل کرد.

مدیرعامل مشاور سرمایه‌گذاری فاینتک افزود: نکته قابل توجه آن است که تعداد سرمایه‌گذاران این صندوق بیش از ۱۳۳ هزار نفر بوده که نسبت به دو صندوق اخیر، بیشتر از ۵ برابر می‌باشد و حاکی از استقبال زیاد سرمایه‌گذاران حقیقی و همچنین بازنشستگان محترم از این صندوق است.

سهامداران طی 4 روز در بورس 4000 میلیارد ریال جمع کردند

فرازمند در مورد فعالیت این صندوق نیز گفت: با استقبالی که از این صندوق ظرف این چند روز انجام شد فرایند ثبت و اخذ مجوز فعالیت نیز به سرعت انجام می‌شود و انتظار می‌رود که ظرف هفته‌های آتی با بازگشایی نماد این صندوق امکان انجام معاملات ثانویه بر روی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق فراهم شود. همچنین مذاکره با سازمان بورس جهت افزایش سقف صندوق جهت صدور واحدهای جدید برای سرمایه گذاران در حال انجام است.

این گزارش می‌افزاید: صندوق سرمایه‌گذاری مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی که به ابتکار هلدینگ بانک، بیمه و سهام صندوق بازنشستگی و با مدیریت شرکت مشاور سرمایه‌گذاری فاینتک ایجاد شده‌ است، از ابتدای هفته پذیره‌نویسی خود را آغاز کرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین