کد خبر: ۶۶۵۱۵۳
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
کریم باقری مربی پرسپولیس در صفحه اینستاگرام خود علاوه بر پرسپولیس و بازیکنانش، علی دایی، علی کریمی، عابدزاده و ... را هم آنفالو کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

خبری در فضای مجازی مطرح شد که جالب بود؛ کریم باقری بازیکنان پرسپولیس را آنفالو کرد! در ادامه علت این اقدام مربی قرمز‌ها از نظر بعضی کانال‌ها و سایت‌ها، به معنای پایان همکاری با پرسپولیس و شروع همکاری با تیم‌ملی بود. البته که این نمی‌توانست دلیل درستی باشد چراکه به هر حال تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در تیم‌ملی هم حضور دارند، بنابراین چه نیازی بوده اصلا او کسی را آنفالو کند؟

اما بازیکنان پرسپولیس تنها کسانی نیستند که از لیست فالوئینگ‌های های کریم باقری حذف شده‌اند. چهره محبوب قرمز‌ها در لیست فالوئینگ‌های خود علی دایی، احمدرضا عابدزاده، علی کریمی، افشین پیروانی و یحیی گل محمدی را هم داشت. کریم آن‌ها را هم آنفالو کرده است! ظاهرا او قبل از آنفالو کردن آن‌ها پیامی برایشان فرستاده که مجبور است به خاطر کار‌های تبلیغاتی چنین کاری کند. اگر غیر از این بود و باعث ناراحتی آن چهره‌ها می‌شد، قطعا در مقابل باقری را آنفالو می‌کردند، ولی در بین فالوئینگ‌های یحیی، علی دایی، علی کریمی، افشین پیروانی و احمدرضا عابدزاده نام مربی قرمز‌ها دیده می‌شود.

چرا کریم باقری، دایی، کریمی، عابدزاده را آنفالو کرد؟

ظاهرا او قبل از آنفالو کردن آن‌ها پیامی برایشان فرستاده که مجبور است به خاطر کار‌های تبلیغاتی چنین کاری کند. اگر غیر از این بود باعث ناراحتی آن چهره‌ها می‌شد.

بدین ترتیب مشخص می‌شد علت این اقدام کریم باقری نه حضور در تیم‌ملی که به دلیل کار‌های تبلیغاتی بوده است. در حال حاضر اینستاگرام بسترخوبی برای تبلیغات به حساب می‌آید و چهره‌هایی، چون کریم باقری هم برای این کار جذاب به نظر می‌رسند. او یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد و به تازگی ویدئو‌هایی تبلیغاتی در اینستاگرام خود منتشر می‌کند. اینکه درآمد کریم باقری از کار‌های تبلیغاتی چقدر است، معلوم نیست، اما ظاهرا رقم این همکاری بالای ۱.۵ میلیارد تومان است. باقری در فضای مجازی یکی از محبوب‌ترین مربیان و پیشکسوتان فوتبال به حساب می‌آید و حتی تعداد فالوورهایش از بعضی ستاره‌های فوتبال هم بیشتر است

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین