کد خبر: ۶۶۷۹۸۲
تاریخ انتشار : ۰۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
برخی افراد و سردمداران علنا کرونا را به مبارزه دعوت می‌کنند و این بیماری مهلک را در برابر و رقیب قیام حسینی می‌دانند گویا ابن زیاد و عمر سعد را گیر آورده‌اند، دعوت به اجتماعات عظیم با نزدیک شدن به روز عاشورا بیشتر می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز :

در این دوسه روزی که از دهه اول این ماه گذشته، براساس فیلم‌های منتشره در فضای مجازی و اخبار واصله از تهران و استان‌ها،فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل عزاداری بعضا رعایت نشده و برخی افراد و سردمداران علنا کرونا را به مبارزه دعوت می‌کنند و این بیماری مهلک را در برابر و رقیب قیام حسینی می‌دانند گویا ابن زیاد و عمر سعد را گیر آورده‌اند، دعوت به اجتماعات عظیم با نزدیک شدن به روز عاشورا بیشتر می‌شود.

گردانندگان این مراسم اگر نتوانند دستورالعمل وزارت بهداشت را رعایت کنند قطعا در فاجعه‌ای که متعاقب آن رخ خواهد داد مسئول و مقصر خواهند بود. از بعضی شهرها خبر می‌رسد اختلاف میان مردم در نحوه برگزاری مراسم عزاداری آثار ناخوشایندی داشته که حتی به کانون‌های خانواده نیز کشیده شده است و دوگانگی شدیدی میان هیات‌های عزا، دیده می‌شود.

امید است در روزهای حساس پیش رو، عقل و معرفت در مراسم عزاداری بیشتر دیده شود و مسئولان کشور با حساسیت بیشتری اوضاع را رصد نمایند تا خدای ناکرده حاصل یک دهه سوگواری، داغدار کردن خانواده‌های عاشق اباعبدالله و اوج‌گیری شیوع کرونا نباشد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین