کد خبر: ۶۶۸۸۸۹
تاریخ انتشار : ۰۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
برادرزاده رئیس جمهور آمریکا از یک سری فایل صوتی ضبط شده رو نمایی کرد که به گفته وی در آنها خواهر دونالد ترامپ به نام ماریان ترامپ بری، ایوانکا و اریک، بچه های این برادرش را مورد عنایت قرار داده و به آنها تشر می زند.
آفتاب‌‌نیوز :

در این فایل صوتی افشا شده از سوی مری ترامپ، برادرزاده دونالد ترامپ که جمعه شب توسط ام.اس.ان.بی.سی نیوز انتشار یافت، ماریان ترامپ باری به ایوانکا از بابت پستی در اینستاگرام مربوط به حوالی زمان آغاز سیاست دولت ترامپ در جدا کردن اعضای خانواده های مهاجران در مرز آمریکا حمله می کند.

به گزارش پایگاه هیل، در این پست مورد مناقشه، ایوانکا و پسر کوچکش به تصویر کشیده شدند و این پست در آن زمان مورد انتقاد یک کمدین سرشناس به نام سامانتا بی قرار گرفت هر چند که این کمدین بعدا به خاطر استفاده از کلمات توهین آمیز علیه این مشاور کاخ سفید عذرخواهی کرد.

انتقاد تند خواهر ترامپ از فرزندان دونالد

ماریان در این فایل صوتی می گوید سامانتا بی را از بابت این اظهار نظر مقصد نمی داند.

او اظهارکرد: آن ایوانکای لعنتی درست در زمان خبر بزرگ مربوط به جدا ساختن کودکان از خانواده هایشان تصویر "مریم مقدس و بچه" را در اینستاگرام منتشر می کند. من هرگز قبلا نام سامانتا بی را نشنیده ام و نمی توانم او را مقصر بدانم. من تقصیر را متوجه آنچه که او گفت نمی کنم.

در ادامه این فایل صوتی در یک بخش دیگر دوباره خواهر دونالد ترامپ ایوانکا را در کنار اریک ترامپ مورد حمله و سرزنش قرار می دهد.

خواهر ترامپ می گوید: در این میان اریک علنا تبدیل به یک ابله می شود و ایوانکا هم خودش برایش مهم است. او فقط به خودش فکر می کند. در ادامه در این فایل مری ترامپ می گوید: بله، او یک مینی دونالد است. ترامپ هم شیفته او است. او همیشه شیفته او بوده است. ایوانکا همواره مورد علاقه او بوده است.

این فایل صوتی جدید بعد از آن منتشر می شود که اخیرا روزنامه واشنگتن پست نیز فایلی صوتی را منتشر کرد که در آن خواهر بزرگتر ترامپ می گوید برادرش "هیچ اصولی را رعایت نمی کند".

ماریان بر اساس گزارشها در آن فایل صوتی گفت: همه کاری که او می خواهد انجام بدهد جلب نظر پایگاه حامیانش است. او هیچ اصولی ندارد. اصلا و ابدا هیچ اصولی ندارد. و پایگاه حامیانش، منظور من این است خدای من، اگر شما فردی مذهبی بودید میخواستید که به مردم کمک کنید نه که اینطور عمل کنید.

کمپین ترامپ فایل صوتی قبلی را کم اهمیت دانسته و آن را "رقابت خواهر و برادری" دانست.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین