کد خبر: ۶۶۹۵۶۲
تاریخ انتشار : ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳
آملی لاریجانی توافق اخیر میان امارات و رژیم صهیونیستی را بی سرانجام و خیانتی بزرگ در حق آرمان مردم فلسطین دانست و گفت: بدون شک ملت های مسلمان خیال باطل عادی سازی روابط با این رژیم غاصب را نقش بر آب خواهند ساخت.
آفتاب‌‌نیوز :

آیت الله آملی لاریجانی در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به برگزاری باشکوه عزاداری های دهه اول محرم، در عین التزام هیات های عزاداری به توصیه ها و محدودیت های بهداشتی گفت:اکثریت قاطع مردم عزادار و ارادتمندان اهل بیت (ع) در برگزاری مراسم محرم امسال متعهد و ملتزم به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بودند و از این بابت خداوند متعال را شاکریم که ملت مسلمان ایران با رعایت دستور العمل های بهداشتی بار دیگر ارادت و محبت خالص خود را به ابا عبدالله الحسین (ع) به بهترین نحو نشان دادند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام «برگزاری منظم و شکوهمند آیین های سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) با رعایت محدودیت های بهداشتی»را توفیق الهی برای مردم ایران و شیعیان اهل بیت(ع) توصیف کرد و افزود: خداوند را شاکریم که به ملت عزیز ایران،شیعیان،محبین و ارادتمندان اهل بیت(ع) حتی از سایر مذاهب و سایر کشورها توفیق داد که امسال هم با وجود بیماری کرونا و تمام محدودیت های ناشی از آن و در شرایطی بسیار سخت نیز، عزای مصائب حضرت ابا عبدالله را برپا دارند.

انتقاد آملی لاریجانی از توافق امارات و اسرائیل

آملی لاریجانی تصریح کرد:گریستن بر مصایب اهل بیت و بویژه ابا عبدالله علیه السلام و محبت او را در دل داشتن، موجب جلب الطاف الهی بوده و طریق تحصیل سعادت و کسب رحمت و مغفرت الهی و پرواز انسان در مسیر تعالی است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت افزود: مسلماً خداوند متعال مجاهدت های ملت عزیز ایران و تلاش ها ی آنان و قدم های بی شائبه شان در راه برپایی هر چه بهتر مراسم عزاداری محرم را آن هم در این شرایط سخت،بی اجر و بی اجابت نخواهد گذاشت.

وی در بخش دوم سخنان خود با اشاره به توافق اخیر کشور امارت با رژیم غاصب و ‌جعلی صهیونیستی، این توافق را توافقی بی سرانجام و خیانتی بزرگ در حق مردم فلسطین دانست و گفت: تلاش برای عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی تلاشی بی سرانجام و خیانتی بزرگ به آرمان فلسطین اشغالی و مردم مظلوم آن است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: توافق اخیر،نه تنها خیانت به مردم مظلوم فلسطین بلکه خیانت به کشورهای عربی و ملت های مسلمان است،چرا که آرمان فلسطین نه فقط مربوط به مردم آن، بلکه مربوط به کل جهان اسلام است.

آملی لاریجانی با تاکید بر این نکته که «ملت های مسلمان حتما خیال باطل و خواب عادی سازی روابط دولت های مسلمان با رژیم غاصب صهیونیست را بر این دولت ها آشفته خواهند کرد» گفت:حکومت جعلی صهیونیست نمی تواند دوام پیدا کند و تبعات توافق اخیر امارات نیز قطعا به خودشان باز خواهد گشت؛ چرا که مسیر توافق و عادی سازی روابط با یک رژیم غاصب و جعلی، یک مسیر مسدود و غیر قابل عبور است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد:جمهوری اسلامی ایران نیز حتما اقدامات مقتضی را در مورد توافق اخیر امارات و رژیم صهیونیستی اتخاذ خواهد کرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین