کد خبر: ۶۷۰۶۱۵
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۸

علم‌الهدی: به خاطر جایگاهم در مشهد، سیبل توهین و تهاجم شده ام

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: اگر این قرارگاه واقعاً قرارگاه رسانه است، باید شرایط جنگ فرهنگی و رسانه‌ای به ماهیت رسانه بدهید و در میدان جنگ، پدافند مقدم است
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام ولمسلمین علم‌الهدی در دیدار با اعضای «قرارگاه رسانه‌ای خراسان رضوی» با اشاره به تخریب خود در رسانه‌های دشمن، گفت: یک آقایی می‌گفت شما بیش از همه در کشور مورد اهانت، تهاجم و توهین رسانه‌ها هستید، گفتم مسئله بنده نیستم، بلکه مشهد است. یک وقتی هم خود آقا فرمودند علت این‌که شما این همه مورد تهاجم هستید به خاطر جایگاه شما در مشهد است.

وی افزود: این‌که به سراغ حاشیه شهر، مشکلات استان و شهر رفتید، بسیار خوب است، اما این کار دوم شما است، لذا کار اول شما این است که در مقابل دشمن پدافند داشته باشید.

علم‌الهدی: به خاطر جایگاهم در مشهد، سیبل توهین و تهاجم شده ام

علم‌الهدی بیان کرد: متأسفانه گاهی این‌طور است که قبل از اینکه دشمن بخواهد دیگران را سوژه عملیات روانی کند، خودمان سوژه عملیات روانی دشمن می‌شویم، می‌گوییم این حرف را نزنیم و این حرکت را نکنیم که سوژه عملیات دشمن نشود، اما باید توجه داشت که این خواست دشمن است و با این کار می‌خواهد ما را ساکت کند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه «رسانه، تجارت‌خانه نیست»، گفت: بعضی رسانه‌ها می‌گویند ما باید مخاطب خودمان را داشته باشیم و آنان را حفظ کنیم، رسانه که تجارت خانه نیست شما در برابر خدا، دین و انقلاب مسؤول هستید، از همین‌رو در مقابل یک موقعیت مهم در کشور که باید موضع بگیرید و حرکت کنید، ژستی به خود می‌گیرید و تماشاچی می‌شوید.

وی افزود: تکلیف الهی جنگیدن و مبارزه کردن برای خدا است، حال برای این که شخصیت رسانه‌ای خود را حفظ کنیم و بگوییم چون مردم روی فلان قضیه موضع دارند، چیزی نگوییم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه برخی افراد با شعار «مردم» وارد می‌شوند اما برای مردم کاری نمی‌کنند، گفت: اگر به خاطر خدا به سراغ مردم رفتیم، کار می‌کنیم و این کار مؤثر است، هرکس بخواهد نماینده و رئیس جمهور شود، اول از مردم دم می‌زند و تنها کاری که انجام نمی‌دهد، کار برای مردم است.

وی افزود : هرکس به خاطر خدا به مردم رسیده به مردم خدمت کرده، اما هرکس از مردم دم زد در مقابل مردم قرار گرفت، همان‌طور که نقطه جدایی ما از مجاهدین خلق نیز همین نکته بود، گفتند «به نام خدا و به نام خلق قهرمان ایران»، خلق ایران را کنار خدا آوردند، شهید بهشتی اینجا فرمود «آنان مشرکند».

علم‌الهدی در ادامه با اشاره به اینکه معنای ولایی بودن و به ولایت چشم داشتن، آن‌جایی است که گرایش احساسی ما یک اقتضا دارد و تبعیت از ولایت اقتضای دیگر، اظهار کرد: ما هرچقدر نسبت به ائمه و ولایت توجه داشته باشیم، از شخص حضرت آقا ولایی‌تر نیستیم، ولایی بودن در این زمان یعنی وقتی ایشان می‌گویند هرچه ستاد کرونا بگوید، باید اجرا شود، یعنی حرم، زیارت، مسجد و هیأت ما باید مطابق دستور ستاد کرونا باشد.

امام جمعه مشهد مقدس گفت: رسانه‌های ما شخصیت‌ساز هستند، لذا اگر می‌خواهیم چهره‌سازی کنیم باید به عواقب چهره‌سازی توجه کنیم، در هر زمینه می‌خواهیم چهره‌سازی کنیم باید توجه کنیم که آیا این فرد در سطح چهره شدن هست یا نه.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین