کد خبر: ۶۷۱۰۳۵
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹

پاسخ فدراسیون فوتبال به اعتراض نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا

روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای درباره علت عدم حضور نماینده در قطر برای کمک به چهار نماینده فوتبال کشورمان توضیحاتی ارائه کرد.
پاسخ فدراسیون فوتبال به اعتراض نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا
آفتاب‌‌نیوز :

روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال درباره اعزام چهار نماینده کشورمان به لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی ارائه کرد. بر این اساس جهت تنویر افکار عمومی موارد ذیل به اطلاع می‌رسد:

۱_ در نشست‌های متعدد برگزار شده با نمایندگان چهار باشگاه پرسپولیس،استقلال،شهرخودرو و سپاهان در هفته‌های اخیر، آخرین به روزرسانی مقررات و قوانین مسابقات،نحوه اعزام،پروتکل‌های بهداشتی و ....اطلاع رسانی شد.

۲_علی‌رغم ضرب‌الاجل‌های تعیین شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا و کشور میزبان،فدراسیون فوتبال همکاری لازم را جهت اخذ تمدید مهلت از کشور میزبان انجام داد. نفراتی که با تاخیر از سوی باشگاه‌ها هم معرفی شدند با تلاش فدراسیون در نهایت با کسب مجوز لازم و ویزای فرودگاهی عازم قطر شدند.

۳_بلافاصله پس از دریافت فهرست بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها، ثبت نام آنها جهت اخذ آی‌دی کارت مسابقات در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در دپارتمان بین‌الملل فدراسیون صورت گرفت.

۴_فدراسیون فوتبال از هفته‌ها پیش ضمن نامه‌نگاری با کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام به معرفی دو نماینده به عنوان نمایندگان فدراسیون جهت همراهی نمایندگان کشورمان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کرد که کنفدراسیون رسما در پاسخ اعلام کرد این نفرات باید جزو کادر ثبت شده تیم‌ها باشند در غیر این صورت با توجه به مقررات جاری و محدودیت‌های موجود، همراهی آنها با تیم‌ها با مشکل روبرو خواهد شد.

با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال این حق را برای تمامی تیم‌های کشورمان محفوظ می‌داند که از سهمیه ۲۰ آی‌دی کارت کادر تیم‌ها جهت تقویت تیم و حضور پرقدرت در مسابقات استفاده کند، تصمیم گرفته شد نماینده‌ای همراه تیم‌ها اعزام نکند که سهمیه ۲۰ آی‌دی کارت کادر تیم‌ها کاهش نیابد.

ذکر این نکته ضروری است که فدراسیون فوتبال به صورت برخط و شبانه‌روزی در جهت همکاری با چهار نماینده کشورمان اقدامات لازم را مبذول داشته و این روند ادامه خواهد داشت.

بدیهی است نارسایی‌های احتمالی که از سوی باشگاه‌ها در بحث میزبانی فدراسیون قطر گزارش شود با دریافت مستندات لازم عینا به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام و پیگیری صورت خواهد گرفت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین