کد خبر: ۶۷۳۸۹۲
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
قیمت سکه امروز با رشد ۲۰۰ هزار تومانی به ۱۴,۶۰۰,۰۰۰ (چهارده میلیون و ششصد هزار) تومان رسید. طلا و دلار هم افزایش قیمت را تجربه کردند.
آفتاب‌‌نیوز :

بازار امروز شاهد افزایش قیمت ها نسبت به روز گذشته است.

آخرین نرخ اونس طلا

هر اونس طلا، امروز به ۱,۸۹۰ (یک هزار و هشتصد و نود ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۲ درصدی داشته است.

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۹/۰۷/۱۰/ قیمت‌ها بالا رفت

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار با افزایش ۱.۲۹ درصدی، از ۱,۳۲۱,۶۱۵ (یک میلیون و سیصد و بیست و یک هزار و ششصد و پانزده ) تومان به ۱,۳۳۸,۹۲۹ (یک میلیون و سیصد و سی و هشت هزار و نهصد و بیست و نه ) تومان رسید.

قیمت دلار امروز

قیمت دلار امروز به ۲۹,۸۵۰ (بیست و نه هزار و هشتصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۸۳ درصدی داشته است.

آخرین نرخ یورو

یورو امروز با افزایش ۰.۱۸ درصدی، از ۳۴,۶۹۱ (سی و چهار هزار و ششصد و نود و یک ) تومان به ۳۴,۷۵۶ (سی و چهار هزار و هفتصد و پنجاه و شش ) تومان رسید.

آخرین نرخ پوند

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل ، با ۸۳ تومان افزایش، ۳۸,۲۷۸ (سی و هشت هزار و دویست و هفتاد و هشت ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

همچنین درهم امارات (حواله) با افزایش ۲.۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۸,۲۳۰ (هشت هزار و دویست و سی ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ لیر ترکیه

لیر ترکیه امروز با افزایش ۱.۸۹ درصدی، از ۳,۸۳۸ (سه هزار و هشتصد و سی و هشت ) تومان به ۳,۹۱۲ (سه هزار و نهصد و دوازده ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار کانادا

در بازار امروز دلار کانادا نسبت به روز قبل ، با ۱۳۴ تومان افزایش، ۲۲,۲۶۸ (بیست و دو هزار و دویست و شصت و هشت ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ دلار استرالیا

همچنین دلار استرالیا با افزایش ۱.۸۴ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۱,۵۷۳ (بیست و یک هزار و پانصد و هفتاد و سه ) تومان معامله شد.

قیمت سکه امروز

قیمت سکه امروز به 14,600,000 (چهارده میلیون و ششصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 1.36 درصدی داشته است.

آخرین نرخ نیم سکه

نیم سکه، امروز به ۷,۹۵۰,۰۰۰ (هفت میلیون و نهصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۸۸ درصدی داشته است.

قیمت ربع سکه امروز

در بازار امروز ربع سکه نسبت به روز قبل ، با ۱۰۰۰۰۰ تومان افزایش، ۵,۰۵۰,۰۰۰ (پنج میلیون و پنجاه هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سکه گرمی

هر سکه گرمی، امروز به ۲,۵۳۰,۰۰۰ (دو میلیون و پانصد و سی هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۱۸ درصدی داشته است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین