کد خبر: ۶۷۴۰۴۸
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت ۱۷ امروز جمعه ۱۱ مهر تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است.
آفتاب‌‌نیوز :

ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در کندوان و تردد پرحجم خودرو در جاده هراز

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها در تشریح آخرین وضعیت ترافیک محورهای شمالی بیان کرد: در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار در برخی از مقاطع نشان می دهد.

وی با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده پلور، از تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

محرابی نیا با اشار به بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان آذربایجان غربی، گفت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم

* ترافیک نیمه سنگین بین کرج و قزوین

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده پل حصارک، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر داد.

* کمترین ترافیک جاده ها بین ساعات ۳ تا ۴ صبح

وی تصریح کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس رصد ۲۲۵۱ دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل ۰.۸ درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۳.۶ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

‌* ۳ ‌آزادراه پرتردد کشور در شبانه روز گذشته

محرابی نیا اضافه کرد: بیشترین تردد در شبانه‌روز گذشته کماکان در آزادراه‌ کرج-‌تهران، آزادراه تهران-کرج و آزادراه قزوین-کرج ثبت شد.

* کندوان از ساعت ۱۷ امروز یک طرفه می شود

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت ۱۷ امروز جمعه ۱۱ مهر تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، در صورت اعلام پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ امروز تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ امروز جمعه ۱۱ مهر از رودهن به سمت آمل ممنوع است، در صورت اعلام پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ تا ۲۴ امروز از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

محرابی‌نیا یادآور شد: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی پلیس راه، اجرای محدودیت‌ها ‌لغو می‌شود.

* ممنوعیت تردد کامیون در هراز تا ساعت ۲۴ امروز

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان‌ تردد تریلر و کامیون کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع ‌است، تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز در محور هراز ممنوع ‌است.

* تردد موتورسیکلت تا ساعت ۶ فردا در جاده های شمال ممنوع است

وی اضافه کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ‌روز چهارشنبه ۹ مهر تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۲ مهر در محورهای کرج - چالوس‌، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

*‌ جاده هراز ‌از ۱۳ مهر مسدود می‌شود

محرابی نیا گفت: محور هراز در محدوده پیچ ابتهاج در استان مازندران از ۱۳ مهر تا ۱۴ مهر ۹۹ به مدت ۲ روز از ساعت ۸ تا ۱۷ به‌ دلیل اجرای عملیات ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه برداری در منطقه مذکور مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.

* انسداد ۵ جاده به دلیل کاهش ایمنی مسیر ‌

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در حال حاضر کماکان ۵ محور شامل جاده شهداد - نهبندان، محور خرم‌آباد - پلدختر، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰ و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین