کد خبر: ۶۷۴۱۳۷
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
با شروع معاملات این هفته از بازار سهام، تقاضا در نمادهای شاخص‌ساز افزایش یافت و شاخص هم‌وزن بازار بعد از یک هفته مثبت شد و این نشان از کلیت مثبت بازار دارد.
آفتاب‌‌نیوز :

جو هیجانی بازار به نوعی در هفته گذشته تخلیه شد و این هفته با متعادل شدن روند عرضه و تقاضا شاهد مشارکت بیشتر برای خرید هستیم.

با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بازار با صعود بیش از 2 درصدی به یک میلیون و 535 هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن نیز بعد از یک هفته حدود نیم درصد رشد داشت، اما هنوز 40 درصد سهم‌های بازار سهام در مدار منفی و صف فروش هستند.

بورس مثبت شد

در ادامه روند معاملات امروز بازار سهام نمادهای خودرویی، پالایشی‌ها و فلزات اساسی در مدار مثبت معامله می‌شوند و بازار تحث تاثیر همین نمادها مثبت شده است.

از طرفی جو روانی مثبت نیز روی روند صف‌نشینی بازار تاثیر داشت و حمایت حقوقی‌ها در برخی نمادها و جمع کردن صف‌های فروش باعث شد تا سهامداران حقیقی نیز به بازار سهام پول تزریق کنند.

نمادهای فولاد، فملی و کگل بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند، همچنین به نظر می‌رسد این هفته بازار سهام روند خوبی دارد و از اواسط هفته به دلیل شروع کار بازیگردان‌ها و حمایت انها از بازار وضعیت بهتر نیز خواهد شد.

اما باید توجه داشت که پیش‌بینی‌ها حاکی از نوسانی بودن بازار سهام تا انتخابات امریکا است و به نظر می‌رسد شاخص کل بین یک میلیون و 400 تا یک میلیون و 700 هزار واحد نوسان داشته باشد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین