کد خبر: ۶۷۵۲۲۴
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۵
مگسی که در حین مناظره انتخاباتی روی سر مایک پنس، معاون رئیس‌جمهوری آمریکا نشست، کمکی ۳۵۰ هزار دلاری به کارزار جو بایدن، رقیب‌ انتخاباتی ترامپ به بار آورد.
آفتاب‌‌نیوز :

در جریان مناظره انتخاباتی تلویزیونی مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا و سناتور کاملا هریس، نامزد این مقام از طرف حزب دموکرات برای همراهی با جو بایدن، مگسی برای بیش از دو دقیقه روی موهای سفید پنس نشست.

به گزارش سی‌ان‌ان، ستاد انتخابی بایدن هم از فرصت استفاده کرد و دقایقی پس از پایان یافتن این مناظره عکس جو بایدن را توئیت کرد که مگس‌کشی در دست داشت و در زیر عکس آمده بود: «۵ دلار صرف کمک به مگس ستاد ما کنید.»

عکس| کمک ۳۵۰ هزار دلاری مگس روی سر معاون ترامپ به ستاد انتخاباتی بایدن

دو ساعت بعد وب‌سایت انتخاباتی بایدن شروع به فروش مگس‌کش‌هایی ۱۰ دلاری کرد که روی آنها نوشته شد: «حقیقت در برابر مگس‌ها».

و چند ساعتی نگذشته بود که سخنگوی کارزار بایدن اعلام کرد که حدود ۳۵۰۰۰ تا از این مگس‌کش‌ها فروش رفته است.

عکس| کمک ۳۵۰ هزار دلاری مگس روی سر معاون ترامپ به ستاد انتخاباتی بایدن

زاک مک‌نامارا، یکی از اعضای ستاد انتخاباتی بایدن در این باره گفت: «ما دیدیم این لحظه مناظره روی اینترنت فراگیر شده، بنابراین تیم دیجیتال ما این ایده را درباره مگس پیاده کردند.»

به گفته مک‌نامارا هدف از این طرح این بود که نشان دهد: «جو بایدن و کاملا هریس همیشه حقیقت را در برابر دروغ و علم را در برابر خیالات انتخاب می‌کنند.»

عکس| کمک ۳۵۰ هزار دلاری مگس روی سر معاون ترامپ به ستاد انتخاباتی بایدن

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین