کد خبر: ۶۷۷۴۲۲
تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
تبلیغات

انواع جاروبرقی موجود در بازار

به دلیل این که آلودگی‌ها در مکان‌های مختلف صنعتی و کارخانه‌های مختلف با هم فرق دارد، پس به این دلیل کاملا عادی است که گونه و نوع جاروبرقی‌های صنعتی هم با همدیگر اختلافاتی در اندازه تعداد موتور، نیروی موتور، توان کشیدن و ... داشته باشند. جاروبرقی‌های صنعتی نسبت به بازده و قدرت آنها، قیمتهایشان متفاوت است در زمان خریداری جاروبرقی صنعتی، بایستی به قیمت و برند و مارک جارو برقی توجه کنید تا بتوانید بهترین برند جاروبرقی صنعتی را با بهترین قیمت برگزینید که دوام بیشتر و عملکرد بهتر داشته باشد.
انواع جاروبرقی موجود در بازار
آفتاب‌‌نیوز :

در عصر امروز، یکی از اساسی‌ترین و با ارزش‌ترین دستگاه‌های برقی که در خانه‌ها و کارگاه‌ها و کارخانه‌ها مورد توجه واقع شده است، جارو برقی است. جارو برقی در شکل‌های متفاوتی تولید و وارد بازار شد؛ که این وسیله‌ی برقی شامل جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی میشود.

جارو برقی صنعتی

قوی‌ترین نوع جارو برقی‌ها، جارو‌های صنعتی می‌باشند که با در نظر گرفتن به ویژگی‌های کارخانه‌های صنعتی و زباله‌ها و آلودگی‌های که قرار است در درون آن‌ها مکش شوند طراحی و ساخته و تولید شده اند. در حقیقت جارو برقی صنعتی دستگاهی می‌باشد که همه‌ی کثیفی‌ها و زباله‌ها را در محل‌های صنعتی یا نیمه صنعتی پاک و تمیز می‌کند. جارو برقی‌های صنعتی در قیاس با جارو برقی‌های خانگی، قطعا مغایرت‌هایی دارد به این جهت که آلودگی که در خانه‌ها وجود دارد با آلودگی‌هایی که در کارخانه‌ها و مکان‌های صنعتی وجود دارد بسیار فرق دارد بنابراین بایستی جاروبرقی‌هایی که در هر مکان یعنی خانه و کارخانه استفاده می‌شود با هم فرق داشته باشند.

از سوی دیگر، به دلیل این که آلودگی‌ها در مکان‌های مختلف صنعتی و کارخانه‌های مختلف با هم فرق دارد، پس به این دلیل کاملا عادی است که گونه و نوع جاروبرقی‌های صنعتی هم با همدیگر اختلافاتی در اندازه تعداد موتور، نیروی موتور، توان کشیدن و ... داشته باشند. جاروبرقی‌های صنعتی نسبت به بازده و قدرت آنها، قیمتهایشان متفاوت است در زمان خریداری جاروبرقی صنعتی، بایستی به قیمت و برند و مارک جارو برقی توجه کنید تا بتوانید بهترین برند جاروبرقی صنعتی را با بهترین قیمت برگزینید که دوام بیشتر و عملکرد بهتر داشته باشد.

انواع جاروبرقی موجود در بازار

جاروبرقی‌های صنعتی شامل یک محفظه است که داخل آن به وسیله‌ی یک مکنده، خلا به وجود می‌آید که باعث می‌شود زباله، به درون محفظه جاروبرقی صنعتی جذب شود و به علت تفاوت فشار میان هوای درون محفظه و هوای بیرون آن، آلودگی‌ها از خارج مخزن به درون آن می‌روند و به این شکل، آشغال و زباله‌ها در درون محفظه می‌مانند. جارو برقی صنعتی به غیر از این که برای از بین بردن کثیفی‌ها و جمع کردن زباله‌ها به کار می‌رود به علاوه می‌تواند به علت داشتن ظرفیت بسیار زیاد محفظه و نیروی بیش از حد که دارد، می‌تواند حجم زیادی از مواد را انتقال دهد و به این شکل برای جابه جا کردن مواد در صنعت نیز به کار می‌رود.

جاروبرقی نیمه صنعتی

این جارو برقی‌ها عموما شامل موتوری پرقدرت بوده است و از مخزن‌های کوچک تری نسبت به جاروبرقی‌های صنعتی برخوردار است؛ و این توانایی را دارد بدون وجود هیچ گونه مساله‌ای و موضوعی برای زمان زیادی روشن باشد. این جارو برقی‌ها به دلیل چگونگی کارکرد شان از بعضی لوازم بی احتیاج هستند. برای نمونه لوله‌های فلزی جارو برقی‌های نیمه صنعتی تلسکوپی نیست و قالبا دارای انداره‌ی تغییر ناپذیر می‌باشد؛ و نیز بیشتر این جارو برقی‌ها شامل پارویی ساده و بدون مجموعه‌ی سیم جمع کن است. همچنین تجهیزات ذکر شده عموما از ظاهری بسیار ساده و مدل مخزن آن به شکل سطلی می‌باشد

انواع جاروبرقی موجود در بازار

جاروبرقی سطلی صنعتی

جارو برقی‌های صنعتی که تولید می‌شوند و در بازار وجود دارند نام دیگر آن‌ها جاروبرقی سطلی صنعتی است دلیل این اسم به این خاطر می‌باشد که معمولا بیشتر جارو‌های صنعتی به شکل ایستاده است و محفظه‌ی که زباله‌ها به درون آن کشیده میشود به شکل سطلی و استوانه‌ای تولید شده است و جنس آن‌ها یا پلاستیک و یا استیل ضد زنگ است بنابراین به این دسته از جارو‌ها، به جارو برقی‌های صنعتی سطلی هم معروف هستند. مکنده‌های سطلی در شکل‌ها و اندازه‌های متفاوت (که اندازه‌ی سطل آن‌ها بسته به نوع اندازه‌ی زباله دارد) و در طرح‌های دو موتوره و سه موتوره که یا شامل برد اتوماتیک یا فاقد برد اتوماتیک و به شکل صنعتی و نیمه صنعتی تولید می‌شود.

پس می‌توان گفت مزیت استفاده از جاروبرقی‌های صنعتی: دستگاهی قوی برای مکان‌های وسیع و صنعتی میباشد که باعث تمیز شدن محیط کار از آلودگی‌های صنعتی، سمی و … می‌شود.

مواردی که در انتخاب جارو برقی باید به آن دقت کنید شامل نوع محیطی که در آن مشغول کار هستین، جارو برقی چه نوع از زباله را می‌خواد جمع کند، ساعاتی که در طول روز ممکن است از جارو برقی استفاده کنید، ظرفیت مخزن جاروبرقی متناسب با حجم زباله باشد، و از همه مهم‌تر برندی را خریداری کنید که قطعات آن به اسانی پیدا شود.

انواع جاروبرقی موجود در بازار

شما همچنین می‌توانید با بازدید از وبلاگ پاکیاب، جواب خیلی از سوالاتی که ممکن است درباره‌ی تجهیزات نظافتی برایتان پیش آمده باشد، اعم از این‌که کدام وسیله‌ی نظافتی مناسب کار شماست، یا طرز کار وسیله‌ی نظافتی‌ای که انتخاب کرده‌اید چگونه است و ضمانت آن به چه صورت است را می‌توانید در این وبلاگ پیدا کنید.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین