کد خبر: ۶۷۷۹۵۴
تعداد نظرات: ۴۱ نظر
تاریخ انتشار : ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
بالاترین خیانت ناامید کردن مردم است
رییس جمهوری گفت: امروز بالاترین خیانت به مردم ایران در وسط میدان جنگ در برابر آمریکا و صهیونیسم و ارتجاع منطقه سخنانی است که بخواهد مردم را ناامید کرده یا روحیه آن ها را تخریب کند.
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز پنجشنبه در سی امین برنامه از پویش «تدبیر و امید برای جهش تولید» در آیین آغاز بهره برداری از طرح های ملی وزارت نیرو در استان های تهران و هرمزگان اظهار داشت: بسیار خوشحالم که به طور منظم در هفته های سال ٩٩ علیرغم همه مشکلات و فشار در سی امین هفته برای مردم عزیز هرمزگان و تهران طرح های مهمی با سرمایه گذاری ٣ هزار و ٣۴٠ میلیارد تومان افتتاح می شود.

روحانی با اشاره به اقدامات دولت در زمینه تامین آب تهران گفت: حدود ٩ هزار کیلومتر لوله کشی آب در تهران انجام شده است تا برای مردم آبرسانی شود. علاوه بر این تصفیه خانه های بزرگی در تهران افتتاح شده است برای این که مردم تهران بیش از یک میلیارد متر مکعب آب مصرف کنند که رقم بزرگی است.

رییس جمهوری افزود: بیش از ٧٠ درصد از آب تهران از آب های سطحی است و کیفیت آب تهران از با کیفیت ترین آبها استفاده می شود و کمتر در شهرهای دنیا سراغ داریم که مردم از چنین آب با کیفیتی برخوردار شوند. آبهایی که از تصفیه خانه ها برای مصرف مردم وارد شبکه می شود، حتی بهتر از کیفیت آبهای بطری در فروشگاه هاست، خیلی مهم است که بهترین آب در اختیار مردم تهران قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه تهران از لحاظ تاریخی و فرهنگی امتیازات بزرگی دارد که شاید در دنیا کم نظیر باشد، گفت: آب تهران یکی از با کیفیت‌ترین آب ها در سطح دنیاست معمولاً هم در دنیا آب با کیفیت را به این صورت در اختیار نمی گذارند و برای مصرف نوشیدنی و بهداشتی از این آب استفاده کنند و باید قدردان این نعمت باشیم.

وی تاکید کرد: باید برای مصرف آب حتماً برنامه‌ریزی کنیم و فرهنگ «خوب مصرف کردن» یا «کم مصرف کردن» آب باید مد نظر قرار دهیم و این حرکت های فرهنگی می تواند زحمات مسئولان را تکمیل کند. در اطراف تهران سدهایی که احداث شده است، آب را در تصفیه خانه ها جمع آوری و تصفیه کرده و با پمپاژ های مختلف به سطح شهر منتقل می‌شود تا در اختیار مردم قرار گیرد.

روحانی گفت: شهرهایی در دنیا هستند که چند ساعت در روز قطعی آب دارند و گاهی فقط چند ساعت آب در روز دارند. اما در تهران آب با کیفیت خوب در طول روز در اختیار مردم است که انشالله مردم قدردان خواهد بود و با فرهنگ بلندی که دارند انشاءالله بهترین مصرف را نسبت به این آب مدنظر قرار می‌دهند.

رییس دولت تدبیر و امید با اشاره به اینکه یکی از افتخارات دولت یازدهم و دوازدهم سرمایه‌گذاری ویژه بر روی آب است، گفت: می توان در یک جلسه تمام توانمندی‌هایی که بخش دولتی و خصوصی در حوزه آب آشامیدنی، آب صنعتی، آب کشاورزی به کار گرفتند؛ توضیح داد تا معلوم شود در طول این دولت چه کارهای عظیم و بزرگی برای آب، چه برای آشامیدن، چه برای امنیت غذایی که آب کشاورزی است و چه برای بخش صنعتی کشور و چه برای محیط زیست انجام شده است.

حجت الاسلام روحانی با اشاره به اقدام دولت برای انتقال آب از خلیج فارس به فلات قاره ایران گفت: انتقال آب از خلیج فارس به فلات قاره ایران احتمالا هفته‌های آینده افتتاح می شود. این اقدام از کارهای عظیم و بزرگی است که آب شیرین شده و به سمت سیرجان و کرمان و یزد منتقل می شود. این اقدام یکی از برنامه‌ریزی‌های بسیار مهمی بوده که دولت در این زمینه به بخش خصوصی کمک کرده است. طرح شیرین کردن آب بر عهده بخش خصوصی است اما دولت و صندوق به این بخش کمک کرده اند.

رییس دولت تدبیر و امید با اشاره به اینکه احیای دریاچه ارومیه همین امسال به افتتاح خواهد رسید، توضیح داد: از یک تونل بسیار عظیمی آب این دریاچه وارد می‌شود و ما می‌توانیم به مردم قول بدهیم که این دریاچه به نقطه مطلوب خود می‌رسد.

روحانی ادامه داد: در ماه‌ها و سال های آینده در زمینه آب کار بسیار عظیم و بزرگی انجام گرفته و خواهد گرفت. دیروز وزیر جهاد کشاورزی به من اطلاع داد که ۲۵ هزار هکتار زمین در غرب کشور با تصمیماتی که امسال گرفته شد برای کانال کشی اقدام شده است. البته کانال کشی برای ۵۰ هزار بوده است که ۲۵ هزار هکتار آن آماده افتتاح است.

تحریم موجب نشد ما توسعه را زمین بگذاریم

رییس دولت دوازدهم در بخش دیگری از سخنانش گفت: این روزها همان‌طور سختی‌هایی به دلیل فشار تحریم بر زندگی مردم وجود دارد. اما در عین حال کارهای بزرگی هم در حال انجام است. تحریم گرچه مردم را اذیت کرده و در فشار قرار داده است اما نتوانسته ما را بشکند.

رییس جمهوری افزود: تحریم در بخش کشاورزی و طرح های آب و برق البته نه به طور کامل اما تقریباً می‌توان گفت بی‌تاثیر بوده است. در طول این ۷ سال ما طرح های مهمی مدنظر داشتیم که با سختی و تأخیر به افتتاح رساندیم و این یک افتخار بزرگی برای صنعت آب و برق است.

وی با یادآوری اینکه در صنایع معدنی، راه آهن، جاده، بندر و مسکن طبق چارچوب هایی که مدنظر ما بوده با همه سختی ها پیش آمدیم، خاطرنشان کرد: مردم بدانند که تحریم نتوانست از ما را تسلیم کند. تحریم موجب نشده است که ما توسعه را زمین بگذاریم؛ با سختی این طرح ها را ادامه دادیم و مطمئنم مردم عزیز ما از این مشکلات عبور خواهند کرد.

روحانی تصریح کرد: امروز بالاترین خیانت به مردم ایران در وسط میدان جنگ در برابر آمریکا و صهیونیسم و ارتجاع، منطقه سخنانی است که بخواهد مردم را ناامید کرده یا روحیه آن ها را تخریب کند. این بالاترین خیانت است همه باید همدیگر را یاری وکمک کنیم.

رییس دولت تدبیر و امید ادامه داد: دولت در خط مقدم و در میدان است و این کار عظیم و بزرگ را انجام می‌دهد. آنهایی که نسبت به دولت ایراد و نقدی دارند، حتماً خدمات دولت را هم مدنظر قرار دهند. ممکن است دولت اشکال یا ایرادی داشته باشد اما فراموش کردن خدمات نمی تواند با اخلاق و انصاف سازگاری داشته باشد.

بیش از ١٩ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش آب و برق در پایتخت

وی افزود : در طول این چند سال بیش از ١٩ هزار میلیارد تومان برای بخش آب و برق در تهران سرمایه گذاری شده است. کار بزرگی هم برای احداث تصفیه خانه آب و فاضلاب در کشور و تهران انجام شده است.

٢۵٠ میلیون متر مکعب آب در اختیار کشاورزان قرار داده می شود

رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت حفاظت از منابع آب گفت : آب یک نعمت برای ما است. به دلیل خشکسالی کشور ما، باید قدردان این نعمت باشیم که یکی از راه‌ها استفاده درست از پسابها است.

وی افزود : تصفیه خانه هایی که برای فاضلاب ایجاد می شود بسیار اهمیت دارد در تهران اگر همه پسابها مورد بهره برداری قرار گیرد و طرح های فاضلاب تکمیل شود، ٢۵٠ میلیون مترمکعب در اختیار کشاورزان قرار می گیرد و در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد.

رییس جمهوری ضمن قدردانی از وزارت نیرو برای افتتاح طرح‌های آب و برق در هر هفته گفت: امروز سه افتتاح بزرگ و مهم انجام شد که دو طرح مربوط به تهران و یک طرح هم مربوط به هرمزگان بود و این روند و تلاش را در هفته های آینده هم ادامه می دهیم.

دولت بی اعتنا به حاشیه سازی ها به کار خود ادامه می دهد

روحانی گفت: علیرغم اینکه شرایط کنونی با شرایط در سال های ٩۴ و ٩۵ متفاوت است اما دولت با همان روحیه روز اول آغاز کار و بی اعتنا به حاشیه سازی ها کار را ادامه می دهد و همه و بخش خصوصی باید دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم طرح‌های توسعه کشور طرح «جهش تولید» را که مد نظر است اجرایی و عملیاتی کنیم.

رییس جمهوری خطاب به وزارت نیرو و سایر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی تاکید کرد: باید بخش خصوصی را برای کار و تلاش و فعالیت دعوت کنیم، امروز بسیاری از کارها و خدمات توسط بخش خصوصی انجام می شود. امروز ما صادر کننده برق و خدمات مهندسی سدسازی و نیروگاهی هستیم و از افتخارات بزرگ کشور است.

روحانی تصریح کرد: مسیر توسعه کشور را با کمک مردم تا پایان این دولت و در دولت های بعدی هم ادامه خواهیم داد.

برخورداری یک میلیون نفر مردم تهران از آب با کیفیت تا سه ماه آینده

روحانی همچنین پیش از بیان سخنان خود و در جریان افتتاح طرح های آبرسانی در تهران گفت: افتتاح این طرح کار بزرگی است که ظرف دو تا سه ماهه آینده حدود یک میلیون نفر از مردم تهران احساس خواهند کرد کیفیت آب آشامیدنی که در اختیار آنها قرار گرفته، بهتر شده است.

رییس جمهوری افزود: تصفیه خانه ششم بعد از تصفیه خانه هفتم که سال گذشته افتتاح شد، جزو افتخارات دولت است که امروز به بهره برداری می رسد.
رییس جمهوری اجرای ۵٢ کیلومتر رینگ آبرسانی تهران را کاری ارزشمند توصیف کرد و گفت: اگر در شرایط سخت آبرسانی در تهران ایجاد مشکل شود، می‌توانیم آب را منتقل کنیم.

وی تصریح کرد: در سال ٩٢ و سال اول فعالیت دولت در شرق تهران دچار مشکل آبرسانی شدیم که اقداماتی که همان زمان در اولین بخش تصفیه خانه هفتم و سد ماملو انجام شد و الان شرایط بهتر شده و اگر در بخشی از تهران دچار مشکل شویم، می توانیم آب را از یک بخش به بخش دیگر تهران بزرگ منتقل کنیم.

افتتاح خط لوله گوره - جاسک درفروردین ١۴٠٠

رییس جمهوری در جریان افتتاح طرح نیروگاهی در منطقه آزاد قشم با قدردانی از تلاش های وزارت نیرو و مسیولان استان هرمزگان و جزیره قشم گفت: در این استان هر یکی. دوماه یکبار شاهد یک افتتاح بزرگ هستیم که خیر و برکت برای مردم سخت کوش استان خواهد داشت.

وی افزود: با افتتاح این نیروگاه مردم منطقه و استان می توانند برای فعالیت مختلف صنعتی و تحول در خدمات از این نیروگاه استفاده کنند.

روحانی استان هرمزگان را بسیار مهم و استراتژیک توصیف کرد و گفت: طرح خط لوله انتقال نفت «گوره - جاسک» به عنوان یک طرح استراتژیک بسیار مهم و کم نظیر در تاریخ ایران، در حال انجام است که امیدوارم در فروردین ماه در اوایل سال ١۴٠٠ افتتاح شود.

رییس جمهوری گفت: مقصد و منطقه عبور خط لوله گوره - جاسک استان هرمزگان است و پمپاژ های بسیار مهم و بزرگ جزو افتخارات ملی است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۴۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
2
48
شماراکه هیچوقت نمی شکندولی مردم راچطور
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
43
بالاترین خیانت ادامه اینوضع نه جنگ ونه صلحه !.؟
۵ درصد آقایان که اکثر گردانندگان کشور داخل این ۵ درصد هستند
ودر رفاهند !.؟
بقیه هم برای راحتی همون ۵ درصد دارند عذاب تحمل میکنند
ونمیشکنند !.؟
یکی از همین مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
2
38
بالاترین خیانت دروغ گفتن و پنهانکاری از مردم است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
32
جناب دکتر کی از شر تحریم راحت میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
40ساله ما تحریمیم
40 سال میشه 4 نسل
و عواقب آن آنقدر زیاده که قابل بحث نیست
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
0
37
شماها شکسته نشدید ولی مردم ایران نابود شدند.
ناشناس
|
France
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
32
اجازه بدین مردم خودشون نظرشون رو بگن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
26
صدای شکستنش هم بزودی شنیده میشود
جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
27
واقعاً آقای روحانی همین قدر از وضیعت مردم اطلاع دارند،تحریمهافقط مردم رااذیت کرده است
؟ نخیر آقای روحانی خبر ندارید،تحریم ها کمر مردم را شکسته است.
پاسخ ها
خنده بازار
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
به نظرم این دروغ بزرگیه که میخوان باز هم مردم را با اون فریب بدند. تحریم بیش از چهل سال بوده پس چرا فقط تو دوره ایشون تا این اندازه مردم اذیت شدند؟
حقیقت اینه که سو عملکرد و ناتوانی دولت در مدیریت این وضع را به وجود آورده.
احمد امینی
|
United States
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
0
23
بالاترین ناامیدی عملکرد خود شماست گرچه سایر قوا نیز وضعیت بهتری ندارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
26
اذیت؟؟؟ ما که له شدیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
23
چقدر حرف؟؛
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
2
26
جناب روحانی تورو قسم دیگه از طرف مردم حرف نزن ما له شدیم کمرمون شکسته نمایش بسه
پاسخ ها
خنده بازار
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
ملت دارند تاوان بی برنامگی دولتی را میدند که مردم انتخاب کردند.
کاش یاد بگیرند به پیشینه افراد قبل از رای دادن فکر کنند.
اذرپاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
17
شما اذیت نشدید فقط ملت شوربخت دارن تاوان کارهای شما را میدهند .بی زحمت دستتون از جیب مردم در بیارید جیبمون سوراخ شده
یا حق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
17
شما رو نمیدانیم ولی مردم بدبخت شده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
16
شما را هرگز ولی مردم را بدبخت کرده
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
14
باور کنید مردم به جای شکستن له شدن. چرا یکبار خودشان را جای مردم قرار نمی دهند.فقط حرف و دریغ از هیچ عملی
پاسخ ها
خنده بازار
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
چون مجلس قبل این له شدن رو نوعی راه برای درآمد تصویب کرد تلاشی برای رفع اون نخواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
3
15
آقای روحانی جنابعالی نه تونستی با کدخدا معامله درستی بکنی و امتیاز ازش بگیری نه حتی بهت اجازه چیدن گلابی رو داد. از خواب بیدار شو جناب رئیس جمهور
:)
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
10
حالت عیب نداره ما اذیت بشیم خیلی مهم نیست شما خودت رو اذیت نکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
17
تو رو که اصلا اینقدر از مردم مایه نذار فقط از خودت بگو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
17
تحریم نه تنها شما و سایر مسئولان حکومتی را نشکسته بلکه بسیار پروار هم کرده است. آنکه شکسته است، حقوق بگیر و مستمری بگیر است که در این سه سال دریافتی‌ او معادل یکدهم شده است و سالانه بطور متوسط 15 در صد حقوقش اضافه شده است. حقوق الان کمتر از صد دلار در ماه است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
1
12
کاملا درسته
مردم را اذیت کرده ولی شما رو نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
0
8
شکستی خودتم خوب میدونی .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
1
8
نگران نباشید
به‌زودی می‌کشد خیال شما هم راحت می‌شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
1
4
من شکستم داداش؛ حالا چیکار کنم؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
2
14
خدا کنه ترامپ رای بیاره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
ترامپ رای بیاره فشار روی ملت را بیشتر می شه
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
1
8
روزی هزار نفر در اثر بی پولی وبی دارویی از کرونا می میرند این شکستن نیست !،،! بیشتر باید بمیرند وبمیریم تا شما صدای شکستن ملت را بشنوید واین طور راحت ملت را نسوزانید!؟
پاسخ ها
خنده بازار
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
منکر بی پولی نیستم ولی جامعه آماری شما کجاست؟
ناشناس
| Netherlands |
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
یکی همین سایت آفتاب
اینم سر تیترش
آمارهای تکاندهنده از وضعیت کرونا در ایران؛ تعداد جانباختگان کرونا ۴ برابر آمار رسمی است
الف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
1
13
پدر مردم در اومده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
1
11
معلومه تا نکشید دست بردار نیستید. حالا که جوانان به مرحله خودکشی رسیدن
عینکیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
1
5
تنها حرف حقی بود که در این سالیان زده
که حاکمان در ناز و نعمت ، خودشان نمی شکنند
اما نگفت که مردم در حال نابود شدن هستن
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
1
7
لطفا از طرف خودتان صحبت بفرمایید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
0
6
آقاي روحاني شما و اطرافيانتان كه حقو ق بگيران نجومي هستيد براي شما واطرافيانتان هيچ تاثيري ندارد مردم بيچاره شدند و ثانيا جناب عالي گفته بوديد آب خوردن ما به تحريم بستگي دارد كدام حرفت درست است و كدامش دروغ خودت مشخص كن.
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
1
5
چون شما اذیت نمیشوی و نمیشکنی آقای روحانی کار ما از اذیت شدن و شکستن گذشته ما له شدیم جوانی ما تمام شد و هیچ خیری از زندگی ندیدیم.۴۲سال است جنگ تحریم تورم تهدید بابا بسه دیگه داغونمون کردین با این سیاستهاتون
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
1
5
اگه بزرگترین خیانت نا امید کردن مردم باشه شخص ایشون بزرگترین خائن هستند ....
مردم از عملکرد شما نا امید هستند
ابلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
0
0
اخه این چه حرفیه شما میزنین مگه میشه نشکسته باشیم اصلا فرض بفرمایید که بایدن بشه بجای ترامپ که خودش گفته بر میگرده به برجام ولی همین چند روز پیش سخنگوی شما صحبت از پیش شرطهای ایران برای باز گشت امریکا به برجام کرد خوب دو سال با پیش شرطهای پامپئو کمرمون شکست حالا هم تازه اگر بایدن بشه احتمالا چند سال هم با پیش شرطهای سخنگوی شما مردم در عذاب خواهند بود
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
0
0
اصلا اینا تصمیم داشتن ملت را له کنن که کردن
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین