کد خبر: ۶۷۸۱۸۷
تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳
در حالی که روند بازار سهام در دو هفته گذشته نزولی بوده اما به نظر می‌رسد در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام امروز تقاضا نسبت به روزهای معاملاتی گذشته بیشتر شده است. یک کارشناس بازار سرمایه نیز با پیش‌بینی بازگشت رونق به بازار سهام گفته است: انتظار می‌رود در هفته پیش رو تا حدودی نظم به بدنه بازار برگردد و دوباره شاهد بازگشت رونق نسبی در بازار سرمایه باشیم.
آفتاب‌‌نیوز :

در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام امروز نماد خودرو صف خرید دارد و به نظر می‌رسد روند معاملات امروز بازار سهام نسبت به روزهای قبل بهتر باشد.

همچنین دو ساعت ابتدایی معاملات امروز بازار سهام برای بهتر شدن جو هیجانی و بیشتر شدن تقاضا نسبت به عرضه بسیار مهم است و می‌تواند روی معاملات روزهای آینده تاثیر داشته باشد.

در جریان مرحله پیش گشایش امروز بازار سهام نمادهای ولپارس، خودرو، قزوین، قثابت و ونوین صف‌های خرید بورس و نمادهای گدنا، رافزا، غگیلا و ذوب صف‌های خرید فرابورس هستند.

همچنین بهتر شدن روند معاملات این هفته بازار سهام در حالی که روز سه‌شنه 13 آبان انتخابات آمریکا برگزار می‌شود و به نظر می‌رسد با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا ریسک‌پذیری سهامداران بیشتر می‌شود.

اولین تحرکات بازار هفته /پیش‌بینی بازگشت رونق به بورس

به نوشته تجارت‌نیوز؛ همچنین در نماد صندوق پالایشی یکم که زیان آن با احتساب تخفیف 30 درصدی به 9 درصد رسیده به صورت دستوری حمایت می‌شوند تا سهامداران بیش از این متضرر نشوند.

پیش‌بینی بازگشت رونق به بورس

بازار سهام در ابتدای هفته شروع خوبی را آغاز کرده است. چشم‌انداز بازار سهام در هفته پیش‌رو چیست؟

امیرعلی امیرباقری، کارشناس بازار سرمایه گفته است: انتظار می‌رود در هفته پیش رو تا حدودی نظم به بدنه بازار برگردد و دوباره شاهد بازگشت رونق نسبی در بازار سرمایه باشیم.

وی که با ایرنا گفتگو می‌کرد، ادامه داد: این رونق نسبی به معنای ایجاد روندهای جدید در بازار برای بلندمدت و میان‌مدت نیست بلکه بدین معناست که حجم معاملات برای مدت محدود افزایش پیدا می‌کند و سهام دست به دست خواهند شد. براساس پیش‌بینی اکثر کارشناسان، در کوتاه‌مدت شاهد روند صعودی سنگین و قوی در بدنه بازار نخواهیم بود و هر روندی در نهایت با فشار عرضه در بازار مواجه می‌شود.

وی سرمایه‌گذارانی که به دنبال سرمایه‌گذاری در بورس هستند را مورد خطاب قرار داد و افزود: سرمایه‌گذاران برای ورود به بورس در ابتدا باید همه بازارها را مورد ارزیابی قرار دهند و علاوه بر پارامترهای اقتصادی، پارامترهای سیاسی را هم مورد بررسی قرار دهند. سرمایه‌گذاران باید پیش‌بینی‌ها را با توجه به سناریوهای مختلف سیاسی بررسی کنند و تاثیر آن را بر ریسک و نرخ بازده مورد انتظار بسنجند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین