کد خبر: ۶۷۹۸۶۴
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی البرز گفت: حذف دفترچه‌های کاغذی بیمه ‌باعث ذخیره سوابق پزشکی بیمار می‌شود که همین مسئله می‌تواند بر فرآیند تشخیص و درمان دقیق‌تر تاثیر جدی بگذارد.
آفتاب‌‌نیوز :

ابوالحسن قورچیان اظهار کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در تلاشیم تا پایان آذرماه دفترچه‌های کاغذی بیمه را به طور کامل حذف کنیم.

وی ادامه داد: بدون شک با حذف دفترچه بیمه فرآیند ارائه خدمات درمانی به بیماران بسیار ساده‌تر و دقیق‌تر می‌شود.

وی با اشاره به دیگر مزایای حذف این دفترچه‌ها افزود: کاهش تردد شهری، صرفه جویی در وقت و هزینه مردم از دیگر مزایای اجرای این طرح است.

این مسئول با بیان اینکه گاه پیش می‌آمد بیمه‌شده‌ها برای تمدید دفترچه‌هایشان به ‌روزهای تعطیل می‌خوردند، گفت: با حذف دفترچه بیمه، این مشکل هم حل خواهد شد.

قورچیان اضافه کرد:علاوه بر این، حذف دفترچه‌های کاغذی بیمه ‌باعث ذخیره سوابق پزشکی بیمار می‌شود که همین مسئله می‌تواند بر فرآیند تشخیص و درمان دقیق‌تر تاثیر جدی بگذارد.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی البرز گفت: حذف دفترچه‌ها موجب کاهش هزینه‌ها در بخش چاپ و توزیع دفترچه بیمه‌ها نیز می‌شودکه اقدامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود.

قورچیان با بیان اینکه تا اجرای این طرح کسانی که نیاز فوری به دفترچه برای تکمیل فرایند درمانی خود دارند، اظهار کرد: افرادی که برگه دفترچه درمانیشان تمام شده می‌توانند به صورت اینترنتی درخواست صدور دفترچه جدید را بدهند و بعد از چند روز به کارگزاری‌های بیمه مراجعه و ظرف دو دقیقه دفترچه خود را دریافت کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین