کد خبر: ۶۸۰۷۱۳
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
رییس اتاق اصناف ایران اظهار داشت: حدود 112 هزار و 700 مورد بازرسی انجام شده که 9500 مورد آن متخلف تشخیص داده شده و طبق ضوابط قانون صنفی به سازمان تعزیرات معرفی شدند. 30 واحد صنفی نیز جریمه شدند.
آفتاب‌‌نیوز :

قاسم نوده فراهانی اظهار کرد: نظارت هم مانند گذشته و هم به دلیل مصوبات ستاد ملی کرونا بازرسی‌های انجام می‌شود که برای انجام آنها ما با تمام توان در سطح شهر برای بازرسی حضور داریم.

وی با اشاره به میزان بازرسی‌ها گفت: حدود 112 هزار و 700 مورد بازرسی انجام شده که 9500 مورد آن متخلف تشخیص داده شده و طبق ضوابط قانون صنفی به سازمان تعزیرات معرفی شدند. 30 واحد صنفی نیز جریمه شدند. بیش از 400 واحد صنفی که بعد از ساعت 18 تعطیل نکردند نیز تذکر گرفتند.

نوده فراهانی افزود: امکان اینکه برای هر واحد صنفی یک بازرس گذاشته شود وجود ندارد و هرکسی خودش باید رعایت کند، این موضوع به نفع همه است.

وی در مورد حراجی که این روزها حاشیه‌ساز شده نیز اظهار کرد: متوجه این مورد نشدیم اماخیلی از حراجی‌ها را قبل از برگزاری شناسایی و از برگزاری آن جلوگیری می‌کنیم. برگزاری حراج طبق مصورات ستاد کرونا ممنوع شده و ما مجبوریم که برخورد کنیم.

رییس اتاق اصناف تهران در مورد تسهیلاتی که قرار بود به واحدهای صنفی داده شود خاطرنشان کرد: تا اینجا که اقدامی در این مورد نشده است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین