کد خبر: ۶۸۰۸۳۰
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
افزایش ۵۰ درصدی موارد ابتلا به کرونا

آژیر قرمز در قشم به صدا درآمد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: بی تفاوتی مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی باعث افزایش ۵۰ درصدی موارد ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در قشم شده است.
آژیر قرمز در قشم به صدا درآمد
آفتاب‌‌نیوز :

دکتر حمید رضا بهزادی با اشاره به اینکه استفاده از ماسک آژیر سفید را به صدا در خواهد آورد، افزود: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شستشوی دست ها به مدت ۲۰ ثانیه در کنار استفاده مداوم از ماسک سه راه کلیدی مقابله با ویروس منحوس کرونا است و همینطور شرکت نکردن در مراسم عروسی، عزا و دورهمی های دوستانه و خانوادگی.

وی با اشاره به روند نگران کننده رو به افزایش آمار بیماران مبتلا و بستری در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم، بیان کرد: کادر درمان در کنار پرسنل زحمت کش و خستگی ناپذیر خط مقدم شاغل در خانه های بهداشت، مراکز خدمات جامع سلامت و واحد مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان به صورت شبانه روز در شناسایی و مقابله با ویروس کرونا از هیچ اقدامی فرو گذار نخواهند کرد.

بهزادی شرایط فعلی و پیش رو را با توجه به افزایش ۵۰ درصدی موارد ابتلا بحرانی دانست و اظهار کرد: اگر مردم و مسئولین شهرستانی به آژیر قرمز به صدا در آمده توجه نکنند و در رعایت پروتکل های بهداشتی سهل انگاری کنند با عواقب جبران ناپذیری روبرو خواهیم شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین