کد خبر: ۶۸۲۶۵۵
تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
برنامه ایجاد نظام متمرکز تأمین اجتماعی تقدیم رئیس‌جمهوری می‌شود
وزیر کار در نامه‌ای به رهبری نوشت: برنامه ایجاد نظام متمرکز تأمین اجتماعی با بهره گیری از دانش متخصصان تدوین و تقدیم رئیس جمهوری می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز :

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه‌ای به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی نوشت:

محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)
رهبر معظم انقلاب اسلامی
سلام علیکم

پیرو اوامر حکمیانه حضرت عالی در دیدار با اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی، در خصوص "ضرورت حمایت از قشر‌های ضعیف " و با توجه به اینکه یکی از مهمترین ماموریت‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است، به حضرت مستطاب عالی اطمینان می‌دهم که همراه با همکارانم با تلاشی مضاعف نسبت به تحقق دستورات اخیر اهتمام کامل به عمل خواهد آمد.

برنامه عمل به فرمایش حضرت عالی در خصوص " ایجاد نظام متمرکز تأمین اجتماعی برای آحاد مردم " با بهره گیری از دانش کارشناسان، متخصصین و شرکای اجتماعی و با استفاده از ظرفیت قانون ارزشمند ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی، با جدیت پیگیری، تدوین و به فوریت تقدیم رئیس محترم جمهوری خواهد شد.

در خصوص «ایجاد پایگاه ملی ایرانیان با اتصالِ پایگاه‌های مختلف اطلاعاتی به یکدیگر» نیز ضمن تشکر از توجه ارزشمند شما به اهمیت این پایگاه مهم، اطمینان می‌دهد استقرار کامل، تثبیت و تکامل آن با اهتمام دو چندان پیگیری می‌شود.

خوشبختانه اقدامات بسیار موثری برای ایجاد و تقویت این پایگاه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال‌های اخیر انجام شده است که با تکیه به توصیه حکمیانه و حمایت حضرت عالی در این مورد و با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی این پایگاه در جایگاه واقعی خود قرار خواهد گرفت.

همچنین، به استحضار می‌رساند حسب تأکید پیشین آن رهبر فرزانه در خصوص تخصیص بیمه بیکاری به افرادی که از کرونا بیکار شده و بعضا بیمه بیکاری هم ندارند، لایحه مربوط به پرداخت حقوق بیکاری صاحبان کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا تهیه و برای تصویب به هیات دولت تقدیم شده است.

ضمن آرزوی طول عمر با عزت، سلامتی آن رهبر حکیم را از درگاه حضرت حق مسئلت دارم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین