کد خبر: ۶۸۲۸۹۵
تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۲
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: رژیم جنایتکار اسرائیل و هم پیمانانش یقین داشته باشند که این قبیل جنایات، بزدلی ها و ناجوانمردی ها بی پاسخ نمی ماند و آمران و عاملان این جنایت پاسخی محکم و پشیمان کننده دریافت خواهند کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

مرتضی محمودوند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: ۳۰ آوریل سال ۲۰۱۸ نتانیاهو در یک کنفرانس خبری پیرامون فعالیت هسته‌ای ایران سه بار نام شهید فخری زاده را بر زبان آورده و ایشان را به عنوان مسئول اصلی برنامه هسته ای ایران معرفی کرده است؛ سخنان رسمی نخست وزیر اسرائیل در خصوص شهیدفخری زاده، جوسازی های رسانه های اسرائیلی خصوصا شبکه هفت تلوزیون اسرائیل و نام بردن از این شهید بزرگوار به عنوان پدر هسته ای ایران، اظهارات رونن برگمن روزنامه نگار نزدیک به موساد و ده ها ادله محکم دیگر حاکی از انجام این جنایت توسط موساد است.

محمودوند تاکید کرد: صهیونیست ها به خوبی می‌دانند پدر هسته‌ای ایران نه فقط دانشمندان شهیدی همچون دکتر محسن فخری زاده بلکه والدین صدها جوان دانشمند و بزرگ اندیش این دیار کهن و تمدن ساز هستند ، فرزندان نجیب و برومند همین پدران و مادران پاکدامن هستند که با عشق به وطن و تاسی از مکتب اباعبدالله الحسین(ع) حتی مرزهای ناشناخته صنعت هسته ای که دشمن صهیونیست به این سطح از دسترسی هسته ای نرسیده را در ید قدرت خود قرار داده اند، جوانانی که توسط همین دانشمندان شهید رشد و پرورش یافته اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: این کور‌‌دلان در طول تاریخ علیه ملت های جهان این راه ناجوانمردانه را بارها و بارها رفته اند اما چه سود؟ که وعده الهی بر مدار حق و حقیقت است.

محمودوند در ادامه سخنانش عنوان کرد: خطاب به صهیونیسم و سرویس‌های امنیتی حریف می‌گویم، این موضوع را خوب بدانید و درک کنید پدر صنعت هسته ای ایران سرافراز کسی نیست جز ملت نجیب و سربلند ایران؛ تاریخ به کنار، کتاب آسمانی خود را به دقت مطالعه کنید و به جهت عبرت بدانید این شهدای عالیقدر فرزندان همان پارسی تبارانی هستند که در روزگاران سراسر سیاهی و تباهی قوم یهود به فریاد آنان رسیده و با گسستن زنجیر و برداشتن بند از گردن نیاکان آنان، دنیای سراسر آزادی ، امنیت و نور خداوند متعال را برایشان به ارمغان آوردند.

وی در همین راستا اضافه کرد: آیا دولت و ملت آمریکا و حتی کشورهای اروپایی در گیر جنگ که در کوران جنگ جهانی دوم به فریاد این قوم رسیدند و آنان را از چنگال دست راستی های افراطی نجات دادند، تجربه تاریخی و تلخ ملت ایران را تکرار و تجربه خواهند کرد؟ قضاوت را به آیندگان و وجدان های همیشه بیدار می سپاریم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: جای جای ایران پر از سلیمانی ها و جوانان شجاعی است که در دفاع از حریم حرم آل الله با قلب های بزرگشان حتی جنگ سالاران چچنی را در پیکارها و میدان های سخت به زانو در آوردند، این نجیب زادگان شجاع، مومن و بی همتا برای مقابله با رژیم جعلی صهیونیستی لحظه شماری می کنند و برای برقراری امنیت و ثبات در منطقه لحظه ای از پای نخواهند نشست .

عضو اتحادیه بین المجالس جهانی یادآور شد: جمهوری اسلامی همواره به دنبال صلح، ثبات و امنیت پایدار در منطقه بوده است اما اگر قرار باشد رژیم آدم کش و جانی اسرائیل دست به اینگونه حرکات بزند بدون تردید منطقه را برای این رژیم و شرکای سرسپرده اش ناامن خواهیم کرد و سرویس موساد و همدستان منطقه ای آن که پیشینه طولانی در همکاری های شیطانی دارند کاملا متوجه عواقب اینگونه حماقت ها هستند.

وی تاکید کرد: رژیم جنایتکار اسرائیل و هم پیمانانش یقین داشته باشند که این قبیل جنایات، بزدلی ها و ناجوانمردی ها بی پاسخ نمی ماند و آمران و عاملان این جنایت پاسخی محکم و پشیمان کننده دریافت خواهند کرد.

محمودوند در خاتمه سخنانش بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران برخاسته از خون پاک شهیدان است و اینگونه رفتارهای غیر انسانی برگرفته از ترور سازمان یافته هرگز راه بجایی نخواهد برد و در طول تاریخ ثارالله همیشه پیروز بوده و خواهد بود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین