کد خبر: ۶۸۲۹۵۷
تاریخ انتشار : ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
پایگاه اینترنتی دیلی بیست گزارش کرد، دونالد ترامپ و مشاورانش در حال بررسی چند گزینه برای اعلام نامزدی مجدد او برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ از جمله گزینه اعلام این نامزدی در روز تحلیف جو بایدن، رئیس جمهور جدید در ماه ژانویه هستند.
آفتاب‌‌نیوز :

 دیلی بیست این گزارش را با استناد به سه فرد "آگاه به گفتگوها" منتشر کرده و نوشته که یک پیشنهاد دوم نیز این است که این نامزدی ترامپ برای انتخابات ۲۰۲۴ در طی هفته مربوط به آغاز به کار رئیس جمهور جدید اعلام شود.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دو منبع این رسانه گفتند، ترامپ باور دارد که اعلام زودهنگام این نامزدی به او اجازه می‌دهد جو بایدن را حتی در ضمن حضور این دموکرات در ریاست جمهوری تحت‌الشعاع قرار دهد چرا که رسانه‌ها هم مایل به پوشش خبری از جنجالهای او هستند، در حالی که بایدن "حوصله سر بر" است.

این جدیدترین گزارش در خصوص بررسی نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ از سوی دونالد ترامپ ۷۴ ساله است در حالی که او برای این نامزدی طبق قانون اساسی واجد شرایط خواهد بود.

روز پنجشنبه نیز بلومبرگ به نقل از منابعی گزارش کرد، رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ تمایلش را برای ایستادن در کنار وی در صورتی که این رئیس جمهور آمریکا برای انتخابات سال ۲۰۲۴ مجددا نامزد شود، مطرح کرده است.

چند روز پیش هم دو نظرسنجی جداگانه دریافتند که اکثریت رای دهندگان جمهوریخواه در صورتی که او چهار سال دیگر نامزد ریاست جمهوری شود از او حمایت می‌کنند.

استراتژیستهای جمهوریخواهان ایده نامزدی مجدد ترامپ برای انتخابات ۲۰۲۴ را تقریبا بلافاصله بعد از انتخابات در نظر گرفتند و برایان لانزا، معاون مدیر ارتباطات کمپین ترامپ در سال ۲۰۱۶ سه روز بعد از انتخابات گفت، از نامزدی مجدد او برای ریاست جمهوری با توجه به شخصیت او و قدرت پایگاه حامیانش شگفت زده نخواهد شد.

در همین حال روز چهارشنبه دو کمدین نیویورکی دامنه DonaldJTrump۲۰۲۴.com را خریدند و این لینک به صفحه‌ای منجر می‌شود که ترامپ را مکررا "بازنده" می‌خواند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین