کد خبر: ۶۸۳۴۹۶
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
بازار سهام امروز چهارشنبه ۱۲ آذرماه را در ساعت اولیه معاملات کاهشی آغاز کرد و بیش از ۴ هزار واحد افت کرد اما در کمتر از یکساعت وارد مسیر افزایشی شد و هم اکنون شاخص کل با ۶ هزار و ۸۳۱ واحد افزایش در محدوده یک میلیون و ۴۸۰ هزار واحد قرار دارد.
آفتاب‌‌نیوز :

در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۲۲ شاخص کل با ۶ هزار و ۸۳۱ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۴۸۰ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۳۵۳۱ واحد افزایش به رقم ۴۲۳ هزار و ۴۱۶ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت یک میلیون و ۳۰ هزار معامله به ارزش ۷۱ میلیارد و ۵۱۸ میلیون ریال انجام داده‌اند.

نفت و گاز و پتروشیمی تامین، مخابرات ایران، فولاد مبارکه اصفهان، بانک پارسیان و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند. همچنین سرمایه گذاری تامین اجتماعی و بانک صادرات ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را بر روی این بازار داشتند.

فرابورس نیز با ۱۲۳ واحد افزایش رقم ۱۸ هزار و ۴۹۲ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۴۲۶ هزار و ۳۹۳ معامله انجام داده‌اند که ۲۵ میلیارد و ۵۸۶ میلیون ریال ارزش داشت.

سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات، پتروشیمی تندگویان، سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، بیمه پاسارگاد، صنعتی مینو و پلیمر آریا ساسول نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین