کد خبر: ۶۸۵۴۴۶
تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: با سرعت عمل پلیس تهران سه عامل آدم‌ربایی مرد ۳۰ ساله شناسایی و کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر شدند.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ جلیل موقوفه ای اظهار کرد: صبح روز شنبه (۲۲ آذرماه) مرد میانسالی به کلانتری ۱۲۳ نیاوران مراجعه کرد و ماموران کلانتری را در جریان وقوع آدم ربایی در محدوده میدان تجریش قرار داد.

وی افزود: شاکی اظهار کرد که پس از ربودن پسرش، مردی جوان با وی تماس گرفته و اعلام کرده است که پسرش را گروگان گرفته و برای رهایی اش ۲۰ میلیارد ریال وجه نقد درخواست کرده اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه تیم عملیات کلانتری نیاوران مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند، گفت: با رصدهای اطلاعاتی چند ساعته هویت اولین متهم پرونده که جوانی ۳۳ ساله بود، شناسایی و متعاقب آن با اجرای طرح مهار، مخفیگاه متهم در محدوده اقدسیه شناسایی شد و ماموران کلانتری موفق شدند با هماهنگی‌های قضائی فرد گروگانگیر را دستگیر کنند.

وی افزود: متهم در بازجوئی های پلیسی لب به اعتراف گشود و گفت که با دو همدستم چند روز پیش این نقشه را کشیدیم، امروز صبح هنگامی که سوژه از منزل خارج شد و به سمت محل کارش در حال حرکت بود، او را تعقیب و در یک نقطه خلوت به زور وی را سوار خودرومان کردیم و دزدیدیم. بعد به خانواده اش تماس گرفتیم و ۲۰ میلیارد ریال وجه نقد برای آزادی پسرشان درخواست کردیم.

رئیس پلیس پیشگیری تهران اضافه کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه هر دو همدست متهم نیز شناسایی شد و ماموران کلانتری مخفیگاه متهمان را در محاصره خود قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس موقوفه ای با اشاره به اینکه متهمان زمانی که خود را در دایره محاصره پلیس دیدند، گروگان خود را آزاد کردند، گقت: بدین ترتیب ماموران کلانتری نیاوران موفق شدند کمتر از ۱۰ ساعت پس از آدم ربایی، دو متهم دیگر این پرونده را دستگیر کنند و مرد گروگان گرفته شده را به آغوش خانواده اش بازگردانند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین