کد خبر: ۶۸۶۲۱۷
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹
این مرد در دهه چهارم عمرش بوده و نام او "چوئی" بوده است. یک منبع آگاه به رادیو آسیای آزاد گفته که او در مقابل صد تن از صیادان دیگر در دریا در اواسط ماه اکتبر تیرباران شده است.
آفتاب‌‌نیوز :

سرویس بین الملل- کاپیتان یک قایق ماهیگیری به جرم گوش دادن به رادیوی خارجی در کره شمالی تیرباران شده است.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ گفته شده این کاپیتان قایق صیادی به رادیو آسیای آزاد که بودجه آن از سوی دولت امریکا تامین می‌شود گوش داده بود. او اعتراف کرده بود که بیش از ۱۵ سال پنهانی به برنامه‌های این رادیوی خارجی گوش داده بود‌.

تیرباران صیادی در کره شمالی به جرم گوش دادن به رادیوی خارجی

یک منبع آگاه به رادیو آسیای آزاد گفته که او در مقابل صد تن از صیادان دیگر در دریا در اواسط ماه اکتبر تیرباران شده است.

این مرد در دهه چهارم عمرش بوده و نام او "چوئی" بوده است. گفته شده یکی از خدمه قایق او را به مقام‌های دولتی در شهر بندری "چونگ جین" لو داده بود.

او اعتراف کرده از زمانی که اپراتور رادیو در ارتش کره شمالی بوده گوش دادن به رادیوهای خارجی را آغاز کرده بود و پس از ترک ارتش به این عادت ادامه داده بود.

گفته شده صیادان از او به دلیل بی‌احترامی و رفتار بدی که با سایرین داشته ناراضی بوده‌اند و همین موضوع انگیزه‌ای برای لو دادن او بوده است.

رادیو آسیای آزاد از سئول پایتخت کره جنوبی شش ساعت در روز برای کره شمالی برنامه پخش می‌کند.

تیرباران صیادی در کره شمالی به جرم گوش دادن به رادیوی خارجی

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳
عباس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
0
4
مردم کره ازچاله درآمده اند وبه چاه افتاده اند.مردم کره از دست استعمار امریکا نجات کرده اند وگرفتار استعمار داخلی بسیار خطرناکتر وبدتر از استعمار امریکا افتاده اند که براحتی از چنگ آن نجات نخواهند کرد.استعمار امریکا مال وثروتهای آنان را غارت می کند درحالیکه استعمار داخلی وحکومت دیکتاتور مستبد کره هم مال وثروت مردم کره را غارت می کند وهم آزادی وهم جان مردم کره را.
ناشناس
|
Pakistan
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
0
1
آقای عباس کره شمالی چه ثروتی داره که ثروتمندترین کشور دنیا یعنی آمریکا بخاد اونو غارت کنه!!! اگه منظورت از ثروت ذغال سنگ کره شمالی هست که آمریکا 1000 برابر اونو داره. پس اول فکر کنی و بعد نظر بدی بهتره. این دولت کره شمالیه که مردمشو چپاول کرده
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
0
0
با اجازتون این کره شمالی و مستعمره روسیه بوده نه آمریکا اون کره جنوبی که مستعمره آمریکا بوده
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین