کد خبر: ۶۸۷۹۶۶
تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
ماه‌ها از توقیف اموال فدراسیون فوتبال در ازای طلب دو میلیون یورویی این شرکت در قبال شستا می‌گذرد و حالا خانمی خود را نماینده این هلدینگ معرفی و اعلام کرده ساختمان این فدراسیون برای پوشش بدهی فدراسیون به فروش گذاشته شده است.
آفتاب‌‌نیوز :

بعد از حدود یک سال و دو ماه از استقراض دومیلیون یورویی فدراسیون فوتبال از شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) برای پرداخت اقساط قرارداد مارک ویلموتس، فدراسیون فوتبال نتوانست به تعهدات خود در قبال این شرکت عمل کند و در نهایت این موضوع به دادگاه کشیده شد.

در فرآیند رسیدگی به این پرونده در مجتمع قضایی شهید صدر تهران، فدراسیون فوتبال به علت پرداخت نکردن مطالبات خود به شستا محکوم و حکم توقیف اموال این فدراسیون در اوایل تابستان صادر شد.

بعد از این اتفاق، فدراسیون فوتبال مبلغ ۸ میلیارد تومان به قیمت روز یورو در بازار ایران، به حساب شستا منتقل کرد اما این مبلغ جوابگوی بدهی دو میلیون یورویی (حدود ۶۰ میلیارد تومان) نیست.

بعد از ماه‌ها انتظار، امروز خانمی که خود را نماینده شستا معرفی کرده و کاغذی مبنی بر مزایده فدراسیون فوتبال را به ساختمان این فدراسیون چسبانده و ادعا کرده است که حکم مزایده اموال فدراسیون فوتبال برای پوشش بدهی دو میلیون یورویی صادر شده و سپس این محل را ترک کرده است.

با این حال هنوز هویت این خانم که خود را نماینده شستا معرفی کرده تایید نشده اما صادر شدن حکم مزایده، حدود پنج ماه بعد از توقیف اموال این فدراسیون، اتفاق دور از انتظاری نیست که در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال به وقوع پیوسته است.

هنوز هیچ گونه آگهی مزایده مبنی بر فروش ساختمان این فدراسیون در رسانه‌های رسمی منتشر نشده است. فعلا شستا و فدراسیون فوتبال هیچ واکنشی درباره این اتفاق نداشته‌اند و مشخص نیست واقعا شستا دست به چنین کاری زده و قصد فروش فدراسیون و اعلام هشدار به مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال را دارد یا خیر؟

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین