کد خبر: ۶۸۷۹۹۹
تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
رییس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال درباره توقیف اموال فدراسیون توسط شرکت شستا توضیحاتی ارائه کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

صفی‌الله فغانپور درباره توقیف اموال فدراسیون فوتبال اظهار داشت: به اطلاع می‌رساند در راستای پرداخت حقوق و دستمزد سرمربی سابق تیم ملی، فدراسیون فوتبال ناگزیر شد از شرکت شستا مبلغ ۲ میلیون یورو قرض گرفته و یک فقره چک به مبلغ ۲ میلیون یورو صادر و تحویل شستا دهد. شرکت مذکور چک را به بانک ارائه و با اخذ گواهی عدم پرداخت از بانک محال علیه از طریق مراجع قضایی اقدام کرده است.

وی ادامه داد: دادگاه دفاعیات فدراسیون مبنی بر اینکه چک به صورت ارزی صادر شده در حالیکه چک مورد اعتبار و قانونی ریالی است و دادگاه براساس خواسته شستا حکم صادر کرده است و پرونده توسط فدراسیون فرجام خواهی شد. تاکنون نسبت به فرجام خواهی اتخاذ تصمیم نشده ولی پرونده به شعبه اجرای احکام مدنی ارسال شده است. اجرای احکام با معرفی املاک فدراسیون توسط شرکت شستا مبادرت به کارشناسی از املاک کرده است.

رییس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: از بابت بدهی در هشت ماه اخیر و در چند مرحله مبلغ ۱۶ میلیارد تومان از اعتبارات فدراسیون فوتبال به شرکت شستا پرداخت شده است که طبق دفاتر قانونی طرفین دعوی به شکل ریالی محاسبه شده و مبلغ ۹ میلیارد تومان از بدهی فدراسیون به شرکت شستا باقی مانده است.درصورتیکه به شکل ارزی محاسبه شود الباقی نیز باید به نرخ نیمایی تقسیط و تسویه شود و درخواست فدراسیون نیز از طریق مراجع ذیربط در مسیر اداری قرار دارد و تاحصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین