کد خبر: ۶۹۰۲۴۶
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
برای اثبات این حرفها در این روزهای آخر ریاستتان یک سفر همراه ما میهمان باشید ،با لباس شخصی ،شک ندارم که اصلا شمارا نمی شناسند ،چرا؟ چون برق ندارند که تلویزیون داشته باشند. بیایید و از نزدیک ببینید که چه کارهایی میتوانستید بکنید و نکردید ویا بگوشتان نرسیده...
آفتاب‌‌نیوز :

«جناب آقای رئیس جمهور

دیگه ماه های آخر ریاست شماست

در این حدود ۸ سال هرچه کردید و نکردید برهمه ملت ایران روشن و شفاف است. اما با قاطعیت میتوانم بگویم که دو کار را نکردید.

یک: برای مردم فقیر و نیازمند در حاشیه شهرهای تهران و استان هاو کشورمان هیچ کاری نکردید.

این را با سند و استدلال می‌گویم، در این یکساله شیوع کرونا که همیشه در هیئت دولت با فاصله و رعایت پروتکل ها می نشینید و برنامه های آنلاین می گذارید ،بنده و گروهمان ، قهرمانان یا بهتر بگویم پهلوانان کشور و جهان با کمک های مردمی سفرهای دوره ای گذاشته ایم .

برای توزیع ارزاق،ساختن درمانگاه ،ساختن خانه برای کپرنشینان،ساختن مدرسه ،پروتز برای دست های قطع شده توسط گاندوها...

ازخراسان جنوبی و شمالی و سیستان و بلوچستان واستان گلستان و مازندران و گیلان و کردستان و خوزستان و دزفول آذربایجان و میشه گفت کل کشور را دور زدیم و میزنیم.

آنچه مشاهده کردیم، فقر مطلق ،بی خانمانی و بیکاری ،بی آبی ،بی هویتی (فاقدشناسنامه،کارت ملی،یارانه)نداشتن مسکن،درمانگاه ،مدرسه وتغذیه بیداد میکند.

برای اثبات این حرفها در این روزهای آخر ریاستتان یک سفر همراه ما میهمان باشید ،با لباس شخصی ،شک ندارم که اصلا شمارا نمی شناسند ،چرا؟ چون برق ندارند که تلویزیون داشته باشند. بیایید و از نزدیک ببینید که چه کارهایی میتوانستید بکنید و نکردید ویا بگوشتان نرسیده...

دو: در این دو دوره یک بار سراغ هنرمندان که اکثرا نقش مهمی در انتخاب شما داشتند را نگرفتید. و در این سال‌ها بخاطر حمایت ازشما مدام مورد شماتت قرارگرفتند! یکسال است سینما ها و تئاتر ها بخاطر کرونای لعنتی تعطیل است.

آیا میدانید که اهالی هنرمندان نجیب این کشور چگونه روزگار می گذرانند؟بعید میدانم. هنرمندان کسانی نیستند که برای نیازشان بتوانند دست به طرف کسی دراز کنند.


من خوب میدانم که اکثر هنرمندان تئاتر و سینما روزگار تلخ و سختی را می گذرانند،اکثرا فاقد مسکن هستند و لنگ اجاره خانه و سفره های خالی و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می‌دارند، که البته اینروزها با سیلی هم نمی‌شود صورت را سرخ نگه داشت !چرا؟چون خونی زیر پوست نیست که سرخ شود.


بیایید یک سفر دوره ای در این روزهای آخر که مسئولیت دارید باهم به جاهایی که عرض کردم داشته باشیم . بیایید سری به اهالی فرهنگ و هنر بزنید دیگر این فرصت پیش نخواهد آمد .


اینها که گفتم از درد بود و اطلاع رسانی میدانم که نمی‌دانید. و یا نشنیده اید .بیایید ببینید که چقدر مردم خوب و شریف و دوست داشتنی داریم .


بیایید با رعایت پروتکل ها
بیایید و نگران نباشید ،شما را نمی شناسند»

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
2
1
آقای پرستویی حق باشماست ولی
1- دولت کشوررا دروضعیت بد اقتصادی از دولت قبلی تحویل گرفت.
2- ازبد ماجرا آقای ترامپ هم مانع رفع تحریمها شد والا خیلی نتایج خوبی میگرفتیم
3- دولت میتوانست پول نقد به همه بدهد ومثل احمدی نژاد خودشیرینی بکند (گرانی های بعدی اش و...) ولی بجای آن هزینه های بیماران دربیمارستانهای دولتی ( که بیشتر فقیر وکم درآمدها مراجعه میکنند) را درکل کم کرد . نمیگویم همه موراد ولی درخیلی ازموارد دست دلالات جان وسلامت مردم را برید بطور مثال استنت قلبی را تاقبل ازآن چندین میلیون تومان بیمار ازدلالان باید میخرید ولی دولت ازطریق بیمارستان دولتی درطرح تحول نظام سلامت خودش خرید و درقلب مردم گذاشت وخیلی از تجهیزات وداروهای دیگر و.... ولی بدلیل تحریمهای ظالمانه درسالهای اخیر به علت کاهش فروش نفت این موضوع کمرنگ تر شد که مقصرش ترامپ و.. هستند و.....
4......
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
0
5
جناب پرستویی نامه شما کاملا متین و خلاصه بود ولی موارد دیگری هم هست ولی فراموش هم نکنید که این دولت تنها نیست که باید پاسخگو باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
2
0
برای مطرح کردن خودش این حرفهارازده
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۶:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
همه حقیقت را نگفته
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین