کد خبر: ۶۹۱۱۳۲
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر از آغاز اعلام نرم افزاری خاموشی های احتمالی به مردم خبر داد و گفت: به منظور اطلاع رسانی خاموشی های با برنامه احتمالی، در اپلیکیشن "برق من" پارامتری تحت عنوان "خاموشی من" تعبیه شده است.
آفتاب‌‌نیوز :

مسعود صادقی مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر اظهار داشت: با وجود تمامی تلاشی که صورت گرفته و می گیرد تا به بهترین وجه ممکن، برق مورد نیاز بخش خانگی کشور تأمین شود، از آنجایی که بحث مصرف بهینه و جلوگیری از رشد بی رویه مصرف، نقش مهمی در پایداری شبکه برق و خدمات رسانی مستمر بدون قطعی دارد، بروز شرایطی که ناچار به اعمال خاموشی برنامه ریزی شده در نقاطی از کشور شویم، حتی با احتمال بسیار اندک، غیرممکن نیست.

وی افزود: به منظور اطلاع رسانی خاموشی های با برنامه احتمالی، در اپلیکیشن "برق من" پارامتری تحت عنوان "خاموشی من" تعبیه شده که مردم عزیز کشورمان می توانند با نصب و فعال ساز یاین اپلیکیشن، از بروز هر نوع خاموشی با برنامه جاری و آتی، مطلع شوند.

مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر تصریح کرد: اکنون با سطحی از دقت، این کار پیاده سازی و اجرایی شده و ما در حال تلاشیم تا با استفاده از الگوهای ریاضی، هوش مصنوعی، GIS و سامانه اضطراری بار، یک سامانه نرم افزاری پیشرفته فراهم کنیم و نسبت به افزایش دقت نرم افزاری سنجش و اعلام خاموشی ها اقدام کنیم.

وی ادامه داد: دقت اعلام زمان خاموشی ها در آینده ای نزدیک بهتر خواهد شد و اکنون در اغلب شرکت های توزیع برق سراسر کشور، پارامتر اعلام زمان خاموشی ها را در قالب اپلیکیشن برق من، پیاده سازی کردیم و برای شرکت های توزیعی که هنوز این امکان فعال نشده، در آینده ای نزدیک فعال خواهد شد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین